Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Omlouvám se, pokud jsem mizení těch zkurvenejch arabů přirovnal k ruské oknitidě, a tím snad vyvolal dojem, že by to, stejně jako v Rusku, mohla být interní záležitost. Uznávám, mé přirovnání v tomto punktu bylo zavádějící.

Osobně pevně doufám, že za tím, že je na světě o nějakého toho ručníkáře méně, stojí Mosad, nebo jiná spřátelená entita.

  • Like 7
  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se k té naší vládě nebudu a nemůžu vyjadřovat, prostě nemůžu a to je dobře 😂 A v životě mě už v té naší krásné zemi nikdo nedostane k volbám, já blbec se nechám vždycky ukecat nějákým chytrolínem a pak sem akorát nasratý když to sleduju. Jdu plánovat Pakistán, dělat to co mě baví...upřímně stejně nechápu že jsem se nechal unést a začal se o ty pinďoury tam nahoře zajímat....nechápu, asi jsem si prošel nějakou zdravotní indispozicí 🤣

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2024 v 8:28, Bert napsal:

Omlouvám se, pokud jsem mizení těch zkurvenejch arabů přirovnal k ruské oknitidě, a tím snad vyvolal dojem, že by to, stejně jako v Rusku, mohla být interní záležitost. Uznávám, mé přirovnání v tomto punktu bylo zavádějící.

Osobně pevně doufám, že za tím, že je na světě o nějakého toho ručníkáře méně, stojí Mosad, nebo jiná spřátelená entita.

Podle aktuálních zpráv by minimálně jeden hlavou mohl být interní obětí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🙂 už jsem se lekl, že nám do žumpy spadl major Borovička a že je zaklapnuté víko... 😎

Prostě jen - i žumpa má své dny. 🥃🏁

Upraveno uživatelem eloga
ed
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, eloga napsal:

🙂 už jsem se lekl, že nám do žumpy spadl major Borovička a že je zaklapnuté víko... 😎

Prostě jen - i žumpa má své dny. 🥃🏁

Už i v Žumpě si lidi dávají bacha, něco se kecne a máš HO😜.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, vanderB. napsal:

úplně mě to děsí...už tam nechodim

Me na tom desi ta masivni podpora mladych lidi. Jsou uplne vymyty. Je vubec nezajima realny stav veci, proste co rekne Turek je svaty. A prebiraji nechutny vyjadrovani na adresu kohokoliv dalsiho, primou politickou konkurenci pocinaje a obycejnyma komentujicima konce.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho speciálních operací bylo naplánováno a vypraveno, aby byl zlikvidován vůdce Hamásu, Jahja Sinwar. Marně. Až nakonec, zdá se, zahynul při víceméně náhodném střetnutí. Stalo se nedaleko Rafahu dnes ráno, rozbor DNA jeho totožnost potvrdil odpoledne.

Vojáci brigády Bislah při náhodné operaci zahlédli teroristy Hamásu v budově. Tank 196. praporu vypálil na budovu několik střel. Do budovy pak pronikli vojáci 450. praporu a nalezli Sinwára po boku dvou dalších mrtvých teroristů.

- Kann News

via TW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho speciálních operací bylo naplánováno a vypraveno, aby byl zlikvidován vůdce Hamásu, Jahja Sinwar. Marně. Až nakonec, zdá se, zahynul při víceméně náhodném střetnutí. Stalo se nedaleko Rafahu dnes ráno, rozbor DNA jeho totožnost potvrdil odpoledne.
Vojáci brigády Bislah při náhodné operaci zahlédli teroristy Hamásu v budově. Tank 196. praporu vypálil na budovu několik střel. Do budovy pak pronikli vojáci 450. praporu a nalezli Sinwára po boku dvou dalších mrtvých teroristů.
- Kann News
via TW
To nezni jako ze mu byl Alah uplne naklonen...
  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...