Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, tommi_d napsal:

Hoši prepáčte...  s.re to i mňa...

https://dennikn.sk/minuta/4262012/?ref=share

 

No pokud dobře čtu, tak mu jen nějaký kuleváloš kámoš (Kaliňák?) protekčně zařídil, že mu ministerstvo vnitra napsalo "omluvenku". Ale předtím prohrál X soudů. A stanovisko ministerstva vnitra není totéž co soudní rozsudek .... ale jeho voličům je to u prdele, a nám ostatním je taky jasné, co je Bureš za hajzla 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Micey napsal:

Ano, vím o tom a nelíbí se mi to... Nicméně mám zkušenost, že jeho informace ohledně současné situace jsou spolehlivé... Resp. jeho info často potvrdily i jiné zdroje...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Duke650 napsal:

No pokud dobře čtu, tak mu jen nějaký kuleváloš kámoš (Kaliňák?) protekčně zařídil, že mu ministerstvo vnitra napsalo "omluvenku". Ale předtím prohrál X soudů. A stanovisko ministerstva vnitra není totéž co soudní rozsudek .... ale jeho voličům je to u prdele, a nám ostatním je taky jasné, co je Bureš za hajzla 

Gabe2ypW0AABhn_.png.dd3b0c1abe68687722fb9d6bc59f53a5.png

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Bert napsal:

 Kluci slovenští, promiňte. Prej už ale ta Vaše skvělá ministryně má předlohu ....

 

Do riadnej piči to tu smeruje, ja len nerozumiem ako je možné že sa toľko vypatlaných dementov a kdejakých úchylákov dostalo do vysokej politiky........ ale asi to len kopíruje obraz spoločnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do riadnej piči to tu smeruje, ja len nerozumiem ako je možné že sa toľko vypatlaných dementov a kdejakých úchylákov dostalo do vysokej politiky........ ale asi to len kopíruje obraz spoločnosti
Ale to je jen další důkaz toho, že do vysoké politiky jde jen totální hovado. Nikdo normální přece nebude ze sebe dělat pitomce "zadarmo".
  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno tu byly pokusy o změnu české hymny (Miloš Bok, Varhan Orchestrovič Bauer). Už si nepamatuju z čí iniciativy se to dělo, ale nebyla to žádná sláva. A slovenská hymna? Politické zadání vždycky smrdí, ale nechť se pan skladatel ukáže. Poslat do piče ho můžete vždycky...

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento týden jsem si pusitl při práci nějakého Kotlára, který při tiskovce trvdil, že manželé Gatesovi budou za nedlouho zakládat v USA svůj stát a pak europoslance Blahu, který po návštěvě v Moskvě mával před kamerou dresem CCCP a prohlašoval něco o návratu starých dobrých časů... Jako já mám docela vysokou toleranci k jiným názorům než mám já a jsem ochoten o ledasčem diskutovat, ale toto, toto je za mě už hodně za čarou.

  • Haha 1
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...