Přejít na obsah

Tudor Baselworld 2018


Liqid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Black Bay GMT jsou jednoznačně největším překvapením letošního Baselworldu. Za tu cenu je to paráda. A je o ně podle očekávání hodně velký zájem. Budou od června, kdybyste je někdo chtěl, tak se ozvěte.

Tudor letos hodně zabodoval.

 

Já se zamiloval do Black Bay s champagne ciferníkem, jsou nádherné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Gmt se mi začínají moc líbit. Ty 58 taky super...

 

Zda se mi, že Tudor válcuje i takovou značku, jakou je Omega... Chtěl jsem něco od Omegy, ale Omega nic skvělého na Baselworld nepřinesla, naopak. Zůstávají už jenom ty Moony a jinak je vše pro mně nenositelné...

 

No nemyslím si že by Omega neměla nic co by mně oslovilo ( a taky, že mně oslovilo a jsou doma), ale každopádně Tudor teď boduje a to je bez debat.

Před asi šesti lety u mně Tudor dvakrát byl ( dva různé modely) a nikdy ta jiskra nepřeskočila a teď je to bohužel jen z fotografií velký posun dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudor na Baselu prijemne prekvapeni. Pro me dela Tudor takove hodinky, jake bych chtel od Rolexu...

Souhlas. Muj dojem je, ze Tudor dela hodinky, ktere by Rolex delal, kdyby na cifru nemel napsano "Rolex".

 

Slysel jsem nedavno v nejakem podcastu dobry komentar: "driv hodinky slouzily k ukazovani casu, dnes ukazuji penize." Tudor se zatim drzi z velke casti toho casu :).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 58 jsou super. Ideál velikost, tenčí pouzdro, strojek s dobrou rezervou nátahu... ale nemůžu si pomoct, nemám moc rád prostě zlatý tóny na hodinkách. I když to k tomuto modelu jistě patří a prostě retro a všechno, vím, že by se mi to okoukalo a ke mně by se to nehodilo. Kdyby byly úplně stejný, ale měly ručičky jako klasický modrý BB ve stříbrný a bez zlatýho textu a působily tak trochu víc moderně, šel bych do nich z fleku jakožto do Subů chudých a byl spokojenej OWG :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...