Přejít na obsah

Kila nahoru


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 335
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To sice jo, ale při tvé konzumaci po 75g vydáš zbytečně hromadu cenné energie odšroubováváním a deflorací. Jesenka se délá i ve verzi 100g, Pikao a Piknik dokonce 150g. Pro ostřílené borce je tu pak Salko 397g v plechovce, které se musí ďobnout na dvou místech otevírákem na konzervy a dlouze sosat až do takového smutného dutého zvuku... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Von ale Manťák prokazatelně konzumuje špek, bůček, koleno a další přirozenou chlapskou potravu. Úcastnit se projektu "Kila nahoru" lze snad s jakoukoliv startovní váhou, ne? Já to beru tak, že v tomhle vlákně dávají úspěšní matadoři rady slabším jedincům, kteří také touží po tom se stát se lidským ekvivalentem dominantního samce rypouše sloního.

 

Což pochopitelně nevylučuje, že mě Manta se svou váhou a obvodem pasu ne*ere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se vracím z Tater a celkem oprávněně jsem před týdnem zažíval strach z možného úbytku váhy. Jenže světe div se ale po týdením pobytu složeném z poměrně náročných vysokohorských tur jsem asi díky neustálé konzumaci bryndzových halušek s klobásou a se slaninou přibral 4 kila. Jsem rád za toto vlákno, jelikož jsem se už v konkurenčním vlákně - kila dolů - načapal že začínám lhát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejenže můžeš sežrat co tě napadne a stejně nepřibereš, ale ještě si z nás kulatějších budeš tropit ouchcapky?

 

Nonono, já taky pravidelně nabírám, jenže to pak vždycky shodím v práci. A kdybych nepracoval, tak zase nemám co do huby. Je to bludný kruh.

 

Von ale Manťák prokazatelně konzumuje špek, bůček, koleno a další přirozenou chlapskou potravu. Úcastnit se projektu "Kila nahoru" lze snad s jakoukoliv startovní váhou, ne? Já to beru tak, že v tomhle vlákně dávají úspěšní matadoři rady slabším jedincům, kteří také touží po tom se stát se lidským ekvivalentem dominantního samce rypouše sloního.

 

Což pochopitelně nevylučuje, že mě Manta se svou váhou a obvodem pasu ne*ere :D

 

Hele, co se pamatuju, tak taky nejsi zrovna Jirka Růžička. :cheers:

To sice jo, ale při tvé konzumaci po 75g vydáš zbytečně hromadu cenné energie odšroubováváním a deflorací. Jesenka se délá i ve verzi 100g, Pikao a Piknik dokonce 150g. Pro ostřílené borce je tu pak Salko 397g v plechovce, které se musí ďobnout na dvou místech otevírákem na konzervy a dlouze sosat až do takového smutného dutého zvuku... :D

 

Salko je jednorázová věc. Normálně se odstraní víko plechovky otvírákem, vezme se lžička a při sledování televize se bezmyšlekovitě vyprázdní. Jdu si ho otevřít - wolové. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru Te za slovo, jestli se nekdy potkame na chronosraze, vezmes s sebou takovy bucek,jako sis daval par prispevku zpatky ;-). A bude Ti odpusteno :-D.

S vama taky! Furt delate chute! Po sichte nakoupim par kilo masa a nalozim na uzeni! :-P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ti někdy i uvařil - a rozhodně se hubenej necejtím. :rolleyes:

 

hubenej seš, to nevokecáš,

jednomu by se chtělo říct, že seš línej se nažrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...