Přejít na obsah

Rolex a dovolená


JamesLurk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no na ferratu bych si je nebral. Ale teď přemýšlím, když čověk spí někde na treku na chajdě s více cizíma lidma - alpy, kavkaz nebo někde na vodě a sundavá si je přes noc, tak asi musí výmýšlet kam s nima. Nebo si je nechat na ruce i přes noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou klidně si vezmu i ROčka bez nejmenších obav. Kréta není Somálsko...riziko, že o ně přijdeš není větší, než cestou do práce přes Staromák :-). Na druhou stranu, má to být dovolená...možná budeš mít s sebou foťák, mobil, peněženku a další zbytečnosti na který budeš muset dávat pozor...možná by nebylo od věci si trošku ulevit hodinkama, který človek nemusí střežit jak oko v hlavě :-).

 

Nicméně z hlediska bezpečnosti Kréta po uzavření balkánské trasy no issue :-D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na ferratu bych si je nebral. Ale teď přemýšlím, když čověk spí někde na treku na chajdě s více cizíma lidma - alpy, kavkaz nebo někde na vodě a sundavá si je přes noc, tak asi musí výmýšlet kam s nima. Nebo si je nechat na ruce i přes noc.

Nikdy jsem ani s tímhle neměl nejmenší problém- na Kavkaze lidi oceněj "domácí" výrobky - Poljot a nebo bondovky ( vyzkoušeno ). Hodinky jsem z ruky nesundával a krabičku s ostatníma jsem měl normálně v batohu a naprosto nic se nikdy nedělo ( jen se každej divil, že nosím mrtvou zátěž navíc). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, vy mi to snad děláte naschvál. Na Roulex a cestování s ním mám jen ty nejlepší vzpomínky. Kréty se určtitě ani maličko neboj, mám ji projetou celou, spaní po venku a těžce na pohodu. Pár luxusních hodinek jsme ve skupině měli a nikde ani náznak nějákého problému. Asi je zase chci nebo co, když tak vzpomínám :crying_anim:

post-364-0-98855700-1527748482_thumb.jpg

post-364-0-67481400-1527748487_thumb.jpg

post-364-0-83513900-1527748491_thumb.jpg

post-364-0-30927700-1527748501_thumb.jpg

post-364-0-49563100-1527748508_thumb.jpg

post-364-0-18491100-1527748513_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, vy mi to snad děláte naschvál. Na Roulex a cestování s ním mám jen ty nejlepší vzpomínky. Kréty se určtitě ani maličko neboj, mám ji projetou celou, spaní po venku a těžce na pohodu. Pár luxusních hodinek jsme ve skupině měli a nikde ani náznak nějákého problému. Asi je zase chci nebo co, když tak vzpomínám :crying_anim:

Krásné fotky, když je vidím, tak je asi chci taky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude Dunedin Zéland :rolleyes: Letos jsem ho předal kolegovi z práce, už nedám tak dlouhé odloučení od dětí...letos nám tio vychází na měsíc a to já prostě nedám, mám takové období. Příští rok už asi zase jo, tak se můžeme spolu domluvit.

post-364-0-07523400-1527753189_thumb.jpg

post-364-0-53643600-1527753195_thumb.jpg

post-364-0-25839500-1527753204_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teda myslím, že když už si člověk koupí takhle drahý hodinky, tak by radši pro jistotu neměl ani otevírat krabičku a rovnou je v doprovodu nějaké renomované bezpečnostní agentury odvézt do banky. Nosit je ven jen tak na ruce může fakt jenom blázen. Nejen, že je člověku mohou ukradnout, ale taky si je může odřít nebo jinak poškodit a to bych fakt neriskoval. Prostě hned s nimi do banky a pak se ještě po celý zbytek života bát, že ta banka zkrachuje nebo ji vykradou. To jediné mi přijde jako rozumný přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auster: Presne tak a hlavne nesundavat folie!

 

Hele, proc si ty rolady kupujete, kdyz se je pak bojite nosit?

Aby se neodrely,

aby mi je nekdo neukradl,

abych je neztratil,

abych nekoho neprovokoval,

aby mi kvuli tomu nesnizili mzdu,

aby to nevypadalo, ze nemam na lepsi,

aby si nemysleli, ze jsou to fejky,

aby si nemysleli, ze jsou pravy,

 

Napada vas jeste nejaky smysluplny duvod, proc si koupit hodinky pro radost a pak je nenosit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

 

U mne se ten důvod jmenuje "přirozená ohleduplnost ke svým věcem, zejména když nebyly levné". Tak jako si nevezmu do vlhkého pralesa moderní digizrcadlovku, kterou ve městě běžně používám, ale mechanickou FM2, tak stejně si nevezmu na dovolenou s dětmi hodinky, které mám pro radost a ne na dojebání. Poškrábané a odřené Batmany by mi radost teda nedělaly. Od toho mám otloukánky ma lítačku s WR500, jinqk bych je mít nemusel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nenosit" a "nevzít si při specifické příležitosti" jsou úplně jiné roviny. Zvažovat riziko v konkrétních případech je přece naprosto racionální - v některých částech světa je zkrátka bezpečnější nenosit dražší hodinky (Kréta to patrně nebude), jinde třeba žádné hodinky, nebo tam vůbec nevstupovat. Stejně tak si hodinky sundám, než začnu cpát ruku do motoru, a do moře nevlezu s PP Calatrava.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teda myslím, že když už si člověk koupí takhle drahý hodinky, tak by radši pro jistotu neměl ani otevírat krabičku a rovnou je v doprovodu nějaké renomované bezpečnostní agentury odvézt do banky. Nosit je ven jen tak na ruce může fakt jenom blázen. Nejen, že je člověku mohou ukradnout, ale taky si je může odřít nebo jinak poškodit a to bych fakt neriskoval. Prostě hned s nimi do banky a pak se ještě po celý zbytek života bát, že ta banka zkrachuje nebo ji vykradou. To jediné mi přijde jako rozumný přístup.

Tlachy tlachy Nosím PAM v podobné cenové relaci ,ale na dovolenou si klidně vezmu Davosy Argonautic- jsou přesné, good kooking a šrám na nich nevadí.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

 

U mne se ten důvod jmenuje "přirozená ohleduplnost ke svým věcem, zejména když nebyly levné". Tak jako si nevezmu do vlhkého pralesa moderní digizrcadlovku, kterou ve městě běžně používám, ale mechanickou FM2, tak stejně si nevezmu na dovolenou s dětmi hodinky, které mám pro radost a ne na dojebání. Poškrábané a odřené Batmany by mi radost teda nedělaly. Od toho mám otloukánky ma lítačku s WR500, jinqk bych je mít nemusel...

Naprostý souhlas. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti ohleduplnosti nic. Ale na dovolene delam stejne veci, jako delam v beznem zivote a spis se vic flakam, coz je pro hodinky bezpecnejsi - chodim na jidlo, nasavam alkohol, hraju si s deckama, koupu se. A pri vsech techto cinnostech proste hodinky normalne nosim. Naopak na dovolene se nehrabu v motoru, v hline, nenosim kameny atd. Vodotesnost je k smichu, koupani v mori by mely zvladnout i oblekovy rolady.

:)

U mne se ten důvod jmenuje "přirozená ohleduplnost ke svým věcem, zejména když nebyly levné". Tak jako si nevezmu do vlhkého pralesa moderní digizrcadlovku, kterou ve městě běžně používám, ale mechanickou FM2, tak stejně si nevezmu na dovolenou s dětmi hodinky, které mám pro radost a ne na dojebání. Poškrábané a odřené Batmany by mi radost teda nedělaly. Od toho mám otloukánky ma lítačku s WR500, jinqk bych je mít nemusel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...