Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

V 12. 1. 2021 v 21:11, mikymik napsal:

Když se můžou prodávat aftermarket díly s ukradeným designem i názvem firmy... ;) Každopádně jsme se s místní legendou shodli, že jsme po tolika letech na Chronomagu hodinkově poklesli.

Resizer_16104678818270.jpg

Tak hlavně díky, že jsi něco nahlásil, a přispěl tak k zabránění poklesu Chronomagu. Fakt mám rád kecaly, kteří nic neudělají, a až je po bitvě, tak mají blbý kecy. Ano, počítám Tě mezi ně. Pokud Tvá narážka byla na Frantíkův inzerát, pak: jsem inzerát přečetl, smazal, a F dostal virtuálně po čuni. Nesl to statečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

San Martin má opravdu zpracování na úrovni, přál bych jim trochu vlastní invence, aby se mohli posunout někam jinam. Nástroje k tomu potřebné mají, teď ještě sehnat někoho tvůrčího s tahem na branku. To vůbec nemyslím nějak rýpavě, měl jsem dvoje hodinky v ruce a to zpracování je fakt dost dobré! Osobně nic proti homage nemám. Ať Ti dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. A rozumím ti, jen bych se té čínské invence trochu obával - stačí se podívat, kam se z důvodů podlézání čínskému vkusu posouvá design automobilů.

Jinak ty mé SM se od originálů liší armovacím kroužkem (navíc lícujícím) a zakrytou osou ručiček (jak jsi už kdysi zmínil), takže určitá invence tam je ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...