Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, lub napsal:

tak projíždím bronzový vlákno, abych se dovzdělal, noa narazil jsem na Peťovu hlášku dole:

Zjevně ten vývoj tam je u všech. No nic, stejně je nemám kam venčit, tak je nechám jak jsou.

IMG_20210305_170747.jpg.669c733430e66d937c69e74b3550660d.jpg

 

Mas to pekne. Tesim se na fotky. 

U pilotek od Steinhartu, jsem se zarekl, ze tomu dam volny prubeh, ale prirozenou cestou se mi nedarilo dostat ten spravny odstin. Porad to byla takova neprijemna hneda. Takze prisly na radu vajicka, cast toho slezlo, hrany se zesvetlily pouzivanim a jsem spokojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Musím říct, že se číňánci v tom "inspirování" od ostatních dost zlepšují. I v kvalitě provedení. A také tím, že jako vnitřnosti nabízejí nedrahá, leč celkem osvědčená, japonská střeva.
Zřejmě mi v poslední době v mozku aktivovali jakési centrum pokušení. A to pořád vysílá silné signály, kterými úplně rozkládá dřívější nastavení mých mozkových synapsí, jež doposud zajišťovaly nákupy hodinek skrze centrum racionality.
Jednoduše už mě to nahlodalo. Buď si budu muset najít nějaké jednoznačné zdůvodnění, proč si od nich žádné cibule rozhodně nikdy nekoupím, nebo si prostě jedny budu muset na zkoušku koupit. Ale bojím se, že jim pak propadnu.
Tedy moc mi to pánové svými fotkami nezlehčujete. Ani "lub" s těma jeho posledníma bronzovkama... 😏

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, jendazhor napsal:

Musím říct, že se číňánci v tom "inspirování" od ostatních dost zlepšují. I v kvalitě provedení. A také tím, že jako vnitřnosti nabízejí nedrahá, leč celkem osvědčená, japonská střeva.
Zřejmě mi v poslední době v mozku aktivovali jakési centrum pokušení. A to pořád vysílá silné signály, kterými úplně rozkládá dřívější nastavení mých mozkových synapsí, jež doposud zajišťovaly nákupy hodinek skrze centrum racionality.
Jednoduše už mě to nahlodalo. Buď si budu muset najít nějaké jednoznačné zdůvodnění, proč si od nich žádné cibule rozhodně nikdy nekoupím, nebo si prostě jedny budu muset na zkoušku koupit. Ale bojím se, že jim pak propadnu.
Tedy moc mi to pánové svými fotkami nezlehčujete. Ani "lub" s těma jeho posledníma bronzovkama... 😏

 

Jednoduše a bez okecávání se ti prostě líběj, ale nechceš bejt za blbce, když přiznáš, že do nich jdeš. No a co? hodinky to jsou bez pochyby parádní! Co si potřebuješ jako zdůvodňovat za ty prachy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, je to tak. Tady nejde o Čínu, ale o další hodinky. Notabene ještě o nové hodinky. Takové jsem si nepořídil už více než 10 let. Jak tu někde kdysi psal, tuším, Lub, doháním to množstvím. V mém případě množstvím starých, relativně levných, leč většinou něčím zajímavých, vykopávek. Nechám si to ještě projít hlavou... 
Fáze vyhledávání a rozhodování o výběru je na tom, u nových cibulí, stejně nakonec to nejlepší :)
Ale počet návštěv na stránkách čínských výrobců se každopádně zvednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nejak nemuzu furt vybrat... Ne, ze bych jich chtel tolik, spis naopak. Rad bych jedny, ale na kazdych me neco sere :D

Edit: Btw nevim, jestli jste si vsimli, nebo to prijde jen mne, ale prijde mi, ze San Martin se veze na vlne popularity a je subjektivne nejdrazsi cinskou znackou (kdyz pominu SeaGull). Dival jsem se na SM, Adiesdive, Steel Dive, Pagani Design a jeste par dalsich znacek. Dle proporci se tam vyskytuji stejne typy hodinek (klasicky willardy, tunaky, suby, gmt), pritom SM fakt nejvic nastrelenej.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tak na "Cajnacundr" nemam vstupni hodinky. Leda projit Casia, esi nejsou nektere z nich (krome Japanu a Thailandu) z Ciny. Ani "cinskou polifku" doma nemam ;-). Ani prachy na cinske hodinky nemam (spise budu muset nejake prodavat, bo ksefty nic moc). Leda cinsky mobil mam. Kupovany primo v Cine. 

Ale pres velikonoce (ct-po) uz mame naplanovany vandr, tak to nemuzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak prodej trasery, neasi, to se ti hrozně vyplatí :D .. každopádně casia se nepočítaj, to by bylo moc jednoduchý. musej to bejt kopírky - prostě klesnout až na dno.

Na čajnačundr pojedem,

až si projdem covidem.

Na srazu pak seznáš vskutku,

kdo má horší čínskou mrdku.

..sorry, už mlčím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...