Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mal som od nich suby a 62 mas. Fotky subov pohľadám ale 62 mas mám v mobile. Kvalitovo super, ako tu už niekto spomínal na rozdiel od seika všetko lícuje a chod lunety v oboch prípadoch super. Povedal by som že suby majú o čosi lepšiu lunetu, ale to asi len pocitovo - krajšie cvaká. A lumi je epická.

IMG-5745.thumb.JPG.47e27120023e90b43f6f082a59cf88d4.JPG

 

IMG-5823.thumb.jpg.70192bf3686dc2eb8215512ea6accbbf.jpg

 

IMG-7084.thumb.jpg.25ddc6c9a64601debb955629b91a3221.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, worm007 napsal:

mal som od nich suby a 62 mas. Fotky subov pohľadám ale 62 mas mám v mobile. Kvalitovo super, ako tu už niekto spomínal na rozdiel od seika všetko lícuje a chod lunety v oboch prípadoch super. Povedal by som že suby majú o čosi lepšiu lunetu, ale to asi len pocitovo - krajšie cvaká. A lumi je epická.

díky za report. pokud do toho půjdu, tak to budou přesně tyto 62mas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xeno: Tak jasne, ze pokud ty strojky budou (a jakoze budou) nakupovat v obrovskym mnozstvi, cena bude asi jinde, tak funguje business. Ja vubec nerozporuju to, ze se ten strojek "da" poridit za penize, ktery uvadis, celkem jiste to ale neni oficialni cena, za kterou ho Sellita prodava. To je ale fuk. Ja se do tyhle debaty zapojil jenom proto, ze furt nekde ctu, jak je Sellita spatna oproti ETA strojkum, ze je to vlastne smuk a podobny kecy. Tady se to probiralo milionkrat. Fakt, ze tyhle strojky pouzivaj treba vyse zminovany vyrobci ( co jim taky v pripade absence vlastniho kalibru, nebo pouziti do nizsich modelovych rad, zbejva), asi mluvi sam za sebe. Nekdo tady daval fotku s vylamanejma zubama u SW200, nebo co to bylo. Takovejhle prikladu by se dalo asi najit dost i u tolik opevovany ETA, ze jo. Tim nechci Sellitu nijak glorifikovat, neni duvod, jen nechapu ty neustaly pindy vo tom, jak by to ve svejch hodinkach nikdy nechteli. Kdyby byly tak spatny, nepouziva je pulka hodinarskejch brandu z celyho sveta. Na trhu je tri prdele vyrobcu cehokoliv, kazdej si muze vybrat. 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde bych jen pro jistotu doplnil, že mám Sellitu SW200 ve Wardech a jsem s ní naprosto spokojen. Velmi přesnej a spolehlivej stroj, nemůžu říct křivého slova. Moje poznámka o domnělé výrobě v Číně nebyla myšlena nijak hanlivě. 

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, 5etter napsal:

Zde bych jen pro jistotu doplnil, že mám Sellitu SW200 ve Wardech a jsem s ní naprosto spokojen. Velmi přesnej a spolehlivej stroj, nemůžu říct křivého slova. Moje poznámka a domělé výrobě v Číně nebyla myšlena nijak hanlivě. 

Petře, já to vůbec nebral jako nějakej útok vůči tvojí osobě, ani omylem. Jsi jeden z mála vtipných členů na tomhle fóru, tvoje příspěvky a fotky mně dlouhodobě bavěj, to myslím zcela vážně.

Nedávno jsem tu četl něčí post, jak poptává/nabízí (už nevím) Steinharty (ala SUBy), ale trvá na starým dobrým ETA strojku, že Sellitu ne. Nad tím jsem se pousmál, protože v kontextu toho modelu si myslím, že i ta Sellita je pro takovýhle hodinky až zbytečně dobrej strojek. Ale to je pouze můj pohled na danou věc. Tím nechci vyvolávat žádnou hádku, jen mi to přišlo takový úsměvný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teda taky podlehl.

Doprava dhl rychlá až překvapivě, původně avizovali až 8.v pondělí, nepřekvapivě výpalné, ale ok.

A co že jsem si to pořídil? Nakonec volba padla na rozjeté hovno Svatého Martina, bronzové, do budoucna snad i plesnivé, v černým cifru, v černé kůži.

Bronzovky jsem z povzdálí sledoval, když tady frčelo strkání hodinek do vařenejch vajec, tak si to vlákno projdu a třeba zkusím. Každopádně jsem myslel, že přijdou panensky lesklé, oxidací neposkvrněné, ale na broušené horní ploše pouzdra je povrch trochu zmatnělý, asi jak na ně někdo šmatal. Jinak zpracování ok, všechno lícuje až na dolní dolní index, klasika jak od seika. Ručky jsou famózní, indexy paráda, lumi vypadá hodně schopně. Luneta má příjemnej chod. Mírně klenuté sklo, přesně jak to mám rád. Koženej řemen extra pohodnej, žádný prkno, snad se brzo nevyžvejká. V balení je i zulu, ovšem s ocelovým hardvérem. Koukal jsem už na černej nato s bronzovým hw, ale ještě ani nestihl objednat. Takže tak, první dojmy pozitivní, už jen pár nadšených mobilovek:

 

IMG_20210305_140447_1.jpg

IMG_20210305_140500.jpg

IMG_20210305_140515_1.jpg

IMG_20210305_140529_1.jpg

IMG_20210305_140914_1.jpg

IMG_20210305_140928.jpg

IMG_20210305_141129_1.jpg

IMG_20210305_142418_1.jpg

IMG_20210305_142540_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzpomínám, jak někdo štítivě hleděl na moje bronzovky od Kryštofa Wardůj a s opovržením tvrdil, že flekatý plesnivky nikdy. Ale už si nemůžu vzpomenout, kdo to byl.

Ten žralok je fakt dobrej.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, 5etter napsal:

Ale už si nemůžu vzpomenout, kdo to byl.

To já už taky nevim :). Ale pamatuju, žes je měl fakt nechutný, do takový přezrálosti to nepoženu.

Jako bys to neznal, prostě se vyvíjíme (k horšímu). Tehdy bych taky jistě tvrdil, že si nekoupim čínský hodinky. Ale když už k tomu došlo, tak ať to stojí za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...