Přejít na obsah

Bt repro


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mrkni jeste na JBL tuner (FM + DAB navic) ....... radio mi vydrzi hrat 12h a jeste tam zbyva 30% baterie ...... drnci mi to kazdej den uz ctvrt roku a baterie to kazdodenni nabijeni zatim ustala bez poklesu kapacity

diky za tip, ale jdu ciste po tom BT prehravani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma Bosé ale nedávno na dovolenke sme mali v prenajatom dome BaO čo doporucoval kolega na prvej strane a musím skonštatovať že je to o triedu lepší reprák (pred tým sme mali JBL a iné chrastítka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasná věc. Budu k tomu ?do komba? brát i tu M5, tak pak napíšu celkové resumé.

 

Jinak teď jsem mohl vzít A9, za půlku nové (~24k), ale na to sem neměl koule. M5 za půlku udělá stejnou službu. Ale kurde, je fakt krásná ta Ádevítka!

 

Jo a teďkon (doslova, teď mi jede na hotelu) taham low-budget Xiaomi Mi Speaker, a za pár stovek relativně slušnej magič. Předtim jsem jel na JBL GO a číňan hraje líp.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

mrkni jeste na JBL tuner (FM + DAB navic) ....... radio mi vydrzi hrat 12h a jeste tam zbyva 30% baterie ...... drnci mi to kazdej den uz ctvrt roku a baterie to kazdodenni nabijeni zatim ustala bez poklesu kapacity

Tady má všechno své vlákno, neskutečné :-) Hm, tak jsem si ho nezávisle na tobě koupil také a hned mi ho zabavil kluk...ty vogo, ale ono to pěkně duní, pokojíček to vytopí raz dva :-) Mě to je defakto na nic, tak jsem mu ho nechal, ale slíbil že na cestování ho budeme brát sebou :-) To jsou věci dneska, takový prcek a jak to hraje...

post-364-0-68563200-1560275097_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu nedavno koupil JBL Xtreme a je to pecka. :-) Jen teda na muj vkus dost prebasovanej projev - coz ovsem nevadi na hrani v exterieru. V interieru uz hodne zalezi na umisteni. Vydrz velmi slidni, taham si to sebou do prace - nicmene neni to uplne drobek, ale da se. 

Pokud bych neresil cenu, asi bych se do neceho kvalitnejsiho ala Bose, B&O atd...nicmene to jsou zpravidla nasobky ceny JBL, ale zvukove je to samozrejme o velky kousek jinde.  

Upraveno uživatelem JendaM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tady má všechno své vlákno, neskutečné :-) Hm, tak jsem si ho nezávisle na tobě koupil také a hned mi ho zabavil kluk...ty vogo, ale ono to pěkně duní, pokojíček to vytopí raz dva :-) Mě to je defakto na nic, tak jsem mu ho nechal, ale slíbil že na cestování ho budeme brát sebou :-) To jsou věci dneska, takový prcek a jak to hraje...

JBL tuner po devíti měsících a odehraných 1495 hodinách (používám pouze v práci) definitivně zdechnul ...... nereaguje na nic ..... nenabíjí .... mrtvej  ......

 

vyslal sem panímámu do shopu aby to v rámci výměny za nový kus směnila za nový kus ..... tak sem zvědavej s čím přijde, páč bez JBL tuneru sem úplně nesvůj, takovej jakoby rozbitej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no kamaráde, moc to používáš, s tím výrobci dnes moc nepočítají :-) Ten kluka jestli je tak nastavena celá série, vybouchne tak dva měsíce po záruce, to bude splňovat tvé hodiny. Jede na něm jede Jacksona a Gotta každý večer tak dvě hodiny....

post-364-0-95412600-1568312324_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, záruka ti běží jedna, platil jsi za jedno zboží.

jsem stejnýho názoru .... výhoda zřejmě tkví jenom v tom, že se nemusí čekat 30 nebo kolik dní na reklamaci ..... voni si to opravěj a pak prodaj v sekci rozbaleno - mírně použito  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...