Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

dnes nic moc, jine povinnosti, stihnul jsem akorat vyrobit pripravek na laserovani cifru, ale byl mi omlacen o hlavu a laserovat se bude po staru, jiz ve vyrobe
jeste teda jsem si domluvil rezani molitanu pro krabicky, zrovna kreslim podklady, az budou jasne dane potrebne rozmery, pustim se do navrhu krabicky, drevene, solid wood, budu to rezat na tom kutilskem CNC z masivu, kdybyste mel nahodou k dobru nekdo dobry zdroj vysuseneho tvrdeho dreva cca 0,5 az 1 cm tlusteho, podelte se prosim, klidne mahagon :-)

ted jsem doma neodolal a zkusmo nasadil nerez lestenou lunetu a zelezne nozky, zajimavy, chce to ale taky zelezne nebo nerez uchytky, mam je, ale nechce se mi je ted finishovat, jedna zabere pres pul hodky, tak priste

79f1e05eb003aa9c6ab758d4a907e9ad.jpg

ba4e118eda214f062e3830b5d3d4061c.jpg

d39554b642b266d5ed29153ae711d00f.jpg


z eteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, beeman napsal:

toto je ted moje prace 😉
do kanclu snad uz nikdy nebudu muset 🙂

 

Rád tě sleduji a líbí se mi tvůj zápal a nadšení s jakým to děláš. Zítra tu hlášku řeknu chlapům na dílně. Konečně si uvědomí, že v kanceláři to stojí za starou bačkoru And The Dream Job is a Lathe😆 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tys byl vlastne prvni, kdo mi podal pomocnou ruku 🙂

tvl, kdyz si vzpomenu, jaks to tiskl u sebe v kanclu a jak jsem byl tenkrat jeste naivni, neznaly a vubec :-DDDD 
no tedy dnes jsem na tom stejne, mozna jenom o malinko min 😉

porad mam ty 3d modely schovany, kupodivu se toho az tak moc od te doby nezmenilo, na prvni pohled ofc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...