Jump to content

Kdo máte jakého psa?

Conrad

Recommended Posts

před 13 hodinami, Americkej napsal:

Půl krůty ke sváče, aby jí mezi jídly nevyhládlo. Počítám, že se brzy v okolí začnou ztrácet neopatrní houbaři. Ale je to modelka 🙂

🤣

V 2. 7. 2023 v 13:55, Radik napsal:

Připomněls mi tím kamarádovo svatební foto. Jen ta vlevo nebyla tak chlupatá :D

Když já mám tu chlupatou rád... A ona nás...

..PXL_20230703_192628803.PORTRAIT.thumb.jpg.532d326d68f149b13bd993ecf72f265c.jpg

PXL_20230703_192434070.PORTRAIT.jpg

Edited by mAra_

No tož taky ve vodě,zatím na vodítku,neboť když jsem ho pustil,tak mi prostě uplaval.Na cvičení dobrý,ale jak vidí vodu,tak je nezvladatelný.Ale učitelka v psí školce říkala,že se to poddá.Doufám,nedávno nám skočil šipku z mostu a to ve vodě nebyla ani jedna kačena🙂

IMG_5016.jpeg

IMG_5017.jpeg

Malá zachycená u činnosti, kterou posledních pár měsíců, kvůli teplotě , nevykonává, a vlastně se jí vyhýbá... Běh.

Edit: ale buďte v klidu, zas tak akční to nebylo ;-D 

PXL_20230708_171904736.PORTRAIT~2.jpg

Edited by mAra_

Tak dnes jsme prodělali asi poslední vyšetření a je potvrzen Kušingův(nejsem si jist jak se to vlastně píše)syndrom kdy se zvětšují vnitřní orgány.Je možnost operace.Cirka 100-150 tis.,ale je zde jen 70/30%,to jest 30% přežití.Pan docent kvůli jeho věku toto moc nedoporučuje,spíše vůbec a navrhl mi léčbu léky.Je to novinka na světovém trhu a zatím to u pejsků zabírá,sice to je balík,ale může mu to pomoci a hlavně prodloužit život.Tak nám držte palce🙂

IMG_5103.jpeg

před 8 minutami, mlsoun1 napsal:

Tak dnes jsme prodělali asi poslední vyšetření a je potvrzen Kušingův(nejsem si jist jak se to vlastně píše)syndrom kdy se zvětšují vnitřní orgány.Je možnost operace.Cirka 100-150 tis.,ale je zde jen 70/30%,to jest 30% přežití.Pan docent kvůli jeho věku toto moc nedoporučuje,spíše vůbec a navrhl mi léčbu léky.Je to novinka na světovém trhu a zatím to u pejsků zabírá,sice to je balík,ale může mu to pomoci a hlavně prodloužit život.Tak nám držte palce🙂

Držte se!