Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

No tož taky ve vodě,zatím na vodítku,neboť když jsem ho pustil,tak mi prostě uplaval.Na cvičení dobrý,ale jak vidí vodu,tak je nezvladatelný.Ale učitelka v psí školce říkala,že se to poddá.Doufám,nedávno nám skočil šipku z mostu a to ve vodě nebyla ani jedna kačena🙂

IMG_5016.jpeg

IMG_5017.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsme prodělali asi poslední vyšetření a je potvrzen Kušingův(nejsem si jist jak se to vlastně píše)syndrom kdy se zvětšují vnitřní orgány.Je možnost operace.Cirka 100-150 tis.,ale je zde jen 70/30%,to jest 30% přežití.Pan docent kvůli jeho věku toto moc nedoporučuje,spíše vůbec a navrhl mi léčbu léky.Je to novinka na světovém trhu a zatím to u pejsků zabírá,sice to je balík,ale může mu to pomoci a hlavně prodloužit život.Tak nám držte palce🙂

IMG_5103.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, mlsoun1 napsal:

Tak dnes jsme prodělali asi poslední vyšetření a je potvrzen Kušingův(nejsem si jist jak se to vlastně píše)syndrom kdy se zvětšují vnitřní orgány.Je možnost operace.Cirka 100-150 tis.,ale je zde jen 70/30%,to jest 30% přežití.Pan docent kvůli jeho věku toto moc nedoporučuje,spíše vůbec a navrhl mi léčbu léky.Je to novinka na světovém trhu a zatím to u pejsků zabírá,sice to je balík,ale může mu to pomoci a hlavně prodloužit život.Tak nám držte palce🙂

Držte se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...