Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Hmmm, tak já si zatím nechám tu stávající a třeba se mi ji podaří vysvětlit, jaké dárky má kupovat 🤣

Ta moje si pro změnu vymyslela kočku, tak jsme se dnes jeli na to škvrně podívat. Ženy jsou neuvěřitelný... Hned prý: no vidíš, ta ti bude ladit k těm novým hodinkám 😂 No, myslím, že by to ladilo 👍 A kotě má vkus hodinky zaujaly, tak si ho za měsíc asi vezmeme. Tedy asi určitě, ono když si žena něco umane...🤣

IMG_20240911_172323884.jpg

IMG_20240911_175039852.jpg

Kočka je fajn a opravdu ladí k tvým Mido, mimochodem jsou to jediné hodinky, které mi v poslední době zvedly tep. Měl jsem je na ruce minulý týden takovém malém obchůdku pod Neuswansteinem a jsou úžasné a to byly jen v oceli. Škoda, že nemůžu mít všechno 🤣 Užívej si je, jsou parádní.

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1530

  • Akam

    1375

  • Vit

    1110

  • Kid_A

    849

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 minutami, Kupa54 napsal:

Kočka je fajn a opravdu ladí k tvým Mido, mimochodem jsou to jediné hodinky, které mi v poslední době zvedly tep. Měl jsem je na ruce minulý týden takovém malém obchůdku pod Neuswansteinem a jsou úžasné a to byly jen v oceli. Škoda, že nemůžu mít všechno 🤣 Užívej si je, jsou parádní.

Děkuju moc 👍 Tak on to byl klasický deal něco za něco. Manželka: "Jen si je kup, jsou krásný. No když budeš mít ty hodinky tak bychom mohli mít tu kočku, viď? 🤣"

Jdou na to chytře potvory 😂 Jakmile ukážete slabinu, tak jste v pr...

Kotě to samý: no podívej na ty kukadla. A navíc se mi fakt hodí k hodinkám 🤣😇

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, DarylVanHorne napsal:

Děkuju moc 👍 Tak on to byl klasický deal něco za něco. Manželka: "Jen si je kup, jsou krásný. No když budeš mít ty hodinky tak bychom mohli mít tu kočku, viď? 🤣"

Jdou na to chytře potvory 😂 Jakmile ukážete slabinu, tak jste v pr...

Kotě to samý: no podívej na ty kukadla. A navíc se mi fakt hodí k hodinkám 🤣😇

Jak jsem četl chytře a potvory, bylo mi hned jasné, že mluvíš o kočkách 🤣

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle hamiltony mám v současnosti z mechanických hodinek nejraději. jsou výborně čitelné,  jsou nízké,  mají skvělou výdrž, jsou přesné a relativně lehké,  zvláště na kůži...

 

20240912_075529.jpg

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 9. 2024 v 12:18, LVA napsal:

Pěkný! Víte, jaký typ hodinkového strojku je uvnitř? Zkoušel jsem se podívat, který je v tom mém, ale zatím bez úspěchu.

20240910_102559.jpg

V mojich je pravdepodobne rovnaky, ale tiez ho neviem identifikovat.IMG_8894.jpeg.6b89ba1ce90068017955ef041801caa2.jpeg

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...