Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

+ hromada dalších keců :D 

no jsem rád že svoje první seika jsem tady koupil před týdnem, akorát jsem to stihl :D

jinak bertovi se nedivím, poslední dobou se do těch prodejních vláken kecalo čím dál víc + si osobně myslím že to byla skrytá aukce

Upraveno uživatelem Martin61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Bert napsal:

Tentokrát se Radku jednalo nikoli o vtipálka, ale dvě skupiny: Ta prvá byli členové, včetně členů vážených, kteří měli nutkavou potřebu do vlákna kecat v rozporu s pravidly. Bylo jich odhadem asi tal 15. Všicni mají ban za porušení pravidel v inzerci. No, a ta druhá skupina jsou zdejší členové, taktéž mnohdy vážení, kteří pro pár ušetřených korun zapomínají, že tomuhle spolku se říkalo fórum gentlemanů .... Zatímco s první skupinou jsem se vypořádal jako zdatný zelinář, existence té druhé skupiny mne trápí rozhodně více, a a bych pravdu řekl, tak díky těmto kokotům pohár mého filantropství tak trochu přetekl.

Jak jsem Ti rikal pred tim nez jsi to prevzal. Tu sekci zpoplatni celou hodinky jinak nez ostatni. Dej nejake typy clenstvi (v tomhle je nahodou mimibazar dobra inspirace) a at tam nemuze vkladat nikdo veci krom autora....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štědrý den za dveřmi, kofio i doubleshot, co mám nejblíže zavírají nejpozději ve 4 a všechno zavřené až do nového roku následně zavřeno pro lockdown...
Ve skříňce nachystané půl kila naturální etiopie z alf&bet, abych to do nového roku nějak přežil...

15:55 mi princezna posílá tuto fotografii...bf05c24de452cd66b821fd35deed4a7a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem Ti rikal pred tim nez jsi to prevzal. Tu sekci zpoplatni celou hodinky jinak nez ostatni. Dej nejake typy clenstvi (v tomhle je nahodou mimibazar dobra inspirace) a at tam nemuze vkladat nikdo veci krom autora....
 

Rozumím zpoplatnění. Ale nevím jak to má odehnat prekupniky a zabránit skrytým aukcím.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vojta1 Má pravdu, nevím jak moc je to náročné na úpravu, ale dávalo by smysl, kdyby do prodejních příspěvků mohl kecat jen admin a autor vlákna. Na upozornění na fake, atp. Tlačítko pro nahlášení a snad by to mohlo fungovat..... Je to jen úvaha, netuším jak je to náročné a jestli to vůbec jde nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Maro napsal:

Štědrý den za dveřmi, kofio i doubleshot, co mám nejblíže zavírají nejpozději ve 4 a všechno zavřené až do nového roku následně zavřeno pro lockdown...
Ve skříňce nachystané půl kila naturální etiopie z alf&bet, abych to do nového roku nějak přežil...

15:55 mi princezna posílá tuto fotografii...bf05c24de452cd66b821fd35deed4a7a.jpg

To vypadá jak woodneck, nebo chemex? Jo to mi povídej, já ráno zvážil kafe a po práci letěl do tirschenreuthu pro 500g etiopie a když budu šetřit tak by mi to mohlo vyzbýt než otevřou. A taky jsem tam vzal nějaký filtry na chemex. Kazdopadne nevim odkud ses, ale mam tu 2 nevyuzity v60 a nejaky filtry bych taky nasel v pripade zajmu sz. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze by uplne stacilo pravidlo ze inzerat musi obsahovat jednu skutocnu fotku predavaneho a cenu za ktoru ten zazrak kupujuci fakt preda. Plus do inzeratu moze kecat len predavajuci a zaroven by som uplne vypol upovanie, vsak funkcia hladat aj PM funguje dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, cali napsal:

Myslim ze by uplne stacilo pravidlo ze inzerat musi obsahovat jednu skutocnu fotku predavaneho a cenu za ktoru ten zazrak kupujuci fakt preda. Plus do inzeratu moze kecat len predavajuci a zaroven by som uplne vypol upovanie, vsak funkcia hladat aj PM funguje dobre.

V ty uvaze chybi uz jen maximalni prodejni cena urciteho typu hodinek a nejaky pravidlo ohledne dotaci. IMHO prodejni hodinkova sekce je nejhodnotnejsi vlastnost tohoto fora mj. prave diky tomu ze je vesmes neregulovana (zadnych 49 pravidel pro zalozeni inzeratu a podobne). Jsem zvedavej a celkem se tesim jaky (jestli nejaky) kroky Bert podnikne, nebo jake zvazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, zceyee napsal:

To vypadá jak woodneck, nebo chemex? Jo to mi povídej, já ráno zvážil kafe a po práci letěl do tirschenreuthu pro 500g etiopie a když budu šetřit tak by mi to mohlo vyzbýt než otevřou. A taky jsem tam vzal nějaký filtry na chemex. Kazdopadne nevim odkud ses, ale mam tu 2 nevyuzity v60 a nejaky filtry bych taky nasel v pripade zajmu sz. :)

Není ☕ základní potravina? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim na zaklade coho sudis, ze by som chcel regulovat predajne ceny. Myslim navyse,  ze pravidla o fotkach s cene tu mame uz teraz. Vypnutim upovania som myslel to, ze predavajuci by mohol do svojho inzeratu kecat kolko uzna za vhodne a jak casto uzna za vhodne, ale ten by v rebricku proste zostal tam kde je takze by sa hned poznalo co je lezak. Plus nejake to obmedzenie na pocet inzeratov za clena a cas a nema sa na tom co pokazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...