Jump to content

Co mě právě naštvalo


Recommended Posts

Pro Tebe možná pár milisekund, pro server neustálé chroustání, aktualizace masivnich indexů a opotřebení SSD.

Být  provozovatel fóra, měl bych teda celkem jasno co je z dlouhodobého hlediska víc k naštvání... <_<

Link to comment
Share on other sites

Dneska mi v noci vybrali kancelar firmy - z trezoru v prdeli vyplaty a trzby za 14 dni. Nejde o zdravi ale i tak nasere default_sad.gif clovek se dre a nejaka mr.ka jeho prachy prozene zilou nebo automatama.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Chytli mě na okruhu. Mám den starý auto, koupil jsem dálniční známku, ale neměl jsem tužku. Říkám zastavim na příští pumpe, pujcim si tužku a nalepim. No už mě měli svině. Půjčili mi tužku, známku jsem před nimi vylepil a stejně mi dali litr. Asi jim klesly tržby během korony, tak to teď doháněj. Jel jsem za kamarády na chatu na pívo, tak se mi nechtělo dohadovat, ale přišlo mi to zu viel..

18CB03F0-05A5-4E97-8CCC-C7E887AC6D39.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Když přibude příspěvek, obě vlákna nahoru... U těchhle vejšplechtů je to asi celkem jedno, ale u odborných diskusí je dobré držet téma pohromadě- jestli se tohĺe bude dělat výhledově i u některých  hodinkových vláken, bude to možná škoda.

Link to comment
Share on other sites

Podívej na vlákno BIKE. Mnohem věcnější, než tady tyhle kecy, a nikdo s tím nemá problém. První příspěvek v novém vlákně tady .... raději bez komentáře, .... Má odpověď je ne.

Link to comment
Share on other sites

Původní megadlouhá vlakna co dělají bordel bych zamknul, přejmenoval na něco jako "archiv název vlákna" a nové vlákno pod normálním názvem nechal žít svým novým životem. Hodinkový vlákna jsou vesměs nedlouhá a tyhle naše ostatní plky to nijak nerozhodí. Just my 2 cents.

Link to comment
Share on other sites

To rozdelenie je z technickeho hladiska logicke a je to urobene dobre. V principe v tom nieje ziaden rozdiel, hladas starsie prispevky, dojdes na zaciatok noveho vlakna a tam je linka ma stare vlakno. 

Absolutne bez vyhrad.

A velka vdaka ze kontinualne zrychlovanie chronomagu, po upgrade fora som bol 2 dni na pochybach ci sa to este bude dat uzivat no vidno ze je to systematicky a logicky proces. :thumbsup_anim:

Link to comment
Share on other sites

Nevím, jestli jsem tu vůbec někdy psal, a v porovnání s předchozím postem jde o hovno, ale už třetí den horečka, sračka a doma těhotná manželka a tchán s cukrovkou. Tak jsem raději zavřený v jednom z pokojů, protože nevím, co mi vlastně je.

Link to comment
Share on other sites

před 1 minutou, VintageLover napsal:

Neposílal jste teď někdo něco do USA?

Zásilka od 30.4. stojí, tak já jen, jestli se mám nervovat, nebo ještě počkat, protože Corona, nebo co já vím...

Díky za případnou reakci.

Výstřižfdek.JPG

Karle, rozhodně počkej, např. ČP přiznala, že zásilky do USA cca měsíc + ( byl o tom cca v Pátek/Sobotu článek, kde to vysvětlovala jejich tisková mluvčí ).

Link to comment
Share on other sites

Chtěl jsem dárek pro přítuli, tak jdu na stránky VS a tam na mě hned na titulce vykoukne oplácaná paní, co schovává pupek a mračící se vykopávka po plastice....image značky se teda nějak proměnila, kde jsou jejich boží show, na které jsem se celý rok těšil? Vždycky to byla značka pro mladé sexy kočky...a teď? Škoda mluvit.

 

VS.thumb.jpg.6b1cd72f94c7814b0359abcc9dd2dc3e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...