Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Bert napsal:

... ještě chvilku počkej, zlato... ještě mi nepřišla potvrzovaci esemeska s kódem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bandicoot napsal:

Tak pozor jedině dvoufaktorová autentizace zajistí vysokou důvěru v identitu protistrany (vyhnutí se “půjčil jsem někomu mobil”) a s ohledem na GDPR by tam měl být tzv. double opt in, tedy potvrzující e-mail s nutnou reakcí.

nebo nutnou erekcí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se na te ranni erekci libi ta predstava, ze jak se otaci zeme a jsou tim dana casova pasma, tak vlastne postupuje v souladu s "ranem" po zemekouli "Mexicka vlna" stojicich pindouru.

A co se te apky na sex tyce, tak to vidim jasne, kazda baba si necha nad <> vytetovat QR kod a ten se naskenuje do appky a bude ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, prischera napsal:

A ta castka taky nesouhlasi :)

Tohle je Opel Manta A a ten se vyráběl od roku 1970 do roku 1975. Model Manta B se vyráběl od roku 1976 do roku 1985, takže by to musela být takzvaná dovýroba - smontovíní vozu na zakázku z dílů, to se v reichu dělalo dost běžně a asi to bylo dražší než normálně, takže cena by mohla být O. K.(nejdražší model Béčka stál nějak okolo 20K mařen). Ale je to asi nějak nepřesně napsané. Každopádně Áčko v tomhle stavu by dnes bylo minimálně za 40K éček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...