Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Seiko

post-30673-0-45355100-1515675409_thumb.jpg

;)

post-30673-0-54725600-1515675448_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne, Andy. Libi se mi posun od hodinek do 36mm k vetsim a vetsim kusum. Rikam tady a ted, ze do ruka o do dne te uvidime s PAMama na ruce:))

Kide, to si uplne nemyslim. Ale nikdy nerikej nikdy, ze jo. Jeste bych rad ponosil Marky XV. Tak spis timhle smerem...

@Vit Nene, majitel je stastny, ze je ma a ja mam zase POcka, takze jsem taky v klidu. Jen jsem chtel ty Colty zkusit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať to dopadne dobře ...

A současně dotaz, nevystřelíš nějakou recenzičku na ty tvý prezidenty?

Recenze je hotová, musím jen dofotit pár fotek... a překonat znechucení z poslední aférky tady na fóru, kdy si jeden pán "něco zkoušel"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes velmi milé překvapení v práci. Můj nehodinkový kolega si přál u Ježíška mechanické hodinky a myslím, že stejně nehodinkový Ježíšek nezvolil vůbec špatně. Tak jsem je blýskl společně s Fortiskama, které jsem dnes vyvětral. Jsou trošku umaštěný, pardon. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenze je hotová, musím jen dofotit pár fotek... a překonat znechucení z poslední aférky tady na fóru, kdy si jeden pán "něco zkoušel"...

Na tohle se fakt těším a aktivně vyčkávám už od konce října, kdy jsi říkal, že bys jí chtěl do týdne napsat  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...