Přejít na obsah

low-cost solar/quartz na tvrdou praci


Doporučené příspěvky

ahoj,
zacal jsem premyslet nad tim, ze asi na tvrdou praci (stavba, zahrada, prace v lese) prece jen prestanu brat alpinisty, ze by to chtelo neco mene choulostiveho. mam sice jeste garmin fenix ale to jsou zase obludy.

idealne hledam neco solarniho nebo na baterku, muze to byt i ciste digitalni, rucky by ale byly lepsi. wr50, protoze se obcas vykoupou, alespon v kyblu s vodou, velikost nejlepe do 40, max 42, gumovy remen nebo integrovany tah neni vylozene na zavadu, ale radeji bych klasicke nozky at to muzu hodit trebas na NATO...

muze to v zasade byt ale cokoliv (jen ne takove ty oplacane g-shoky), ja se v tomhle segmentu ale ani trochu neorientuju. klidne cistokrevne digitalky, klidne plastove, klidne ocelove nebo i zlacene (at je sranda), klidne to muze vypadat jako takove ty field watch ve stylu hamilton, nebo jako B muster a pilotky... asi i 24h cifernik bych snesl. spise ale neco jednoducheho a prehledneho a dobre citelneho

no a cena samozrejme co nejnizsi, moje predstava je najit neco tak do trojky max :)

 

Casio - Men's Classic Digital Watch, Black - Walmart.com - Walmart.com

New Casio DIVERS Watch Men's MDV106-1A 200M Sports Watch Duro Analog Watch  | eBay

Wrist Watches: Seiko Watches In Vietnam Military

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za napady, myslim, ze mi to pomohlo v rozhodovani :) takze zatim jsem se posunul a vypada to, ze bud zkusim nekde pocihat na ty

g-shock 5610 

Casio G-Shock Original GW-M5610-1ER

nebo tyhle timexy

Timex MK1 Aluminium Watch Tan & Black | END.

 

vyhody gshocku jsou jasne - odolne, lehke, solarni, radiem rizene a asi milion funkci navic...
pro me jsou uz ale pomerne velke

vyhody timexu jsou vzhled a velikost a cena
samozrejme ale jsou to jen quartzky, zadny solar, zadne radio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam nekolik gecek, ale nejvic nosim takovy polo-gecka - casio DW 290. Lip sedi, lip se ovladaji, daji se polozit na dynko (coznu gecek nejde), praktictejsi modul bez vselijakych kravin na displeji a vydrzi zrejme skoro stejne. 

A nebo vojenska klasika, DW 5600, ty jsou zase vic cool.

 

gecka-trava.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dneska omrknout ty géčka, dlouho jsem na ně koukal, ale prostě žádná jiskra. Byl by to čistě sňatek z rozumu a to nešlo.
No a co čert nechtěl?
Měli skladem toto:
75f07358bd39c64c3ef4998f9dcaa74e.jpg
Zpracování teda odpovídá cenovce, ale jsou tak lehké, že mám dojem, že mám na ruce prázdné nato.
Dnes proběhla rychlá zkouška na zahradě s rýčem a končil jsem před chvílí skoro za tmy, takže i indiglo funguje a je to celkem čitelné

Díky všem za doporučení kolem Casio, ale nějak tak na živo nebyly ty emoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...