Přejít na obsah

Uncle Seiko III.


Vanilla

Doporučené příspěvky

zdar, můžeme si podat ruce, já to mám v LA distr. centru od 18.2. a od té doby se to nehýbe. Je to úplně stejné jako na podzim, viz můj příspěvek výše. Po měsíci, co to tam bude hnít napíšu Larrymu, ten řekne, ať tomu dám ještě týden, já tomu dám 2 a pak se to pošle přes DHL na jeho náklady. Toť můj odhad, takhle to bylo minule. Ano, USPS evidentně stále v háji, nemáme si s naší poštou na co stěžovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
ok, takže balík mám doma, trvalo to tak nějak ten měsíc. 
hodnota 146USD, platil jsem clo 920kč. 

Tak super ze dorazilo. Snad bude dělat paradu :) Clo bylo asi par korun, predpokladam ze je to hlavně DPH a poplatek za vyclivku dopravci - můžeš prosím napsat kolik byl poplatek a kdo dorucoval?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, já když se podívám na tracking, tak vidím poslední záznam z 18.2 ve statusu
The item is currently in transit to the destination.

Takže oni už to pak neupdatují. očekávám, že ti příjde každou chvíli dopis nebo mail od celního úřadu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Asi o dva dny pozdeji dorazil tah 1171.. .:angel: Par poznatku - kvalita proti originalu o neco horsi - brus, detaily, spona, celkove zpracovani. Ale zase jde o nasobne levnejsi alternativu, proto neberte jako kritiku, urcite i tak skvela volba. Jako velke plus beru kompatibilitu se starymi koncovkami 633.. :) Soucasti baleni kvalitni stezejky a nejake reklammi nalepky :) Posta sice trosku zlobila, jinak ale palec nahoru, doporucuju..👍🏽 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...