Přejít na obsah

Tissot PRX


lukassko2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Řekl bych, že cena částečně ano. Nicméně si myslím, že to je spíše proto, aby se lépe prodávaly hodinky vyšších kategorií, kde COSC částečně ospravedlňuje cenu. Co naplat, že levnější hodinky bez COSC mohou být stejně přesné...

Jinak má osobní zkušenost s Powermaticem 80, byť od jiného výrobce. je taková, že se vlezu do COSC i po týdnu 🙂.

Upraveno uživatelem Komplikace_Dejv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím,

už nějaký čas uvažuji, že si pořídím Tissot PRX. Teď jsem na jedny narazil na bazaru. Bohužel prodejce nemá k hodinkám doklady. Najde se tu někdo, kdo by byl schopen poradit jak určit pravost hodinek?

Odkaz:

https://obleceni.bazos.cz/inzerat/176601662/tissot-prx-40mm.php

PS: sériové číslo 987 blv 128, není u Tissotu registrované 

Upraveno uživatelem Jura84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 8. 11. 2023 v 11:10, shewcza napsal:

Je tady někdo kdo měl baterky i automaty a dokátal by tedy objektivně posoudit, jestli jsou baterky nositelnější? Protože jsou to fakt povedené hodinky, ale automaty pro mě nenositelné. 

Mam tu skusenost a na tych baterkovych nevidim nic zle. Ako si to myslel, koli hrubke puzdra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, shewcza napsal:

@jusmi u těch automatů je strašně vysoké dýnko a díky tomu hodinky odstávají od zápěstí. Není to pěkné a není to pohodlné.

díky za reakci.

Tak treba si to jedine vyskusat na ruke v obchode... Ale ano, z tohto pohladu mi lepsie sedia quartzky, hoci tie automaty maju tiez svoje prednosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Ahoj všem! Ten retro design PRX z konce sedmdesátek, hlavně integrovaný náramek se mi zalíbil už před pár lety když s nimi přišli. Určitě se mi více líbila verze s automatickým strojkem, ale pak jsem si něco přečetl o Powermaticu (značnou část právě zde) a nějak mě to přešlo... ale pak udělali verzi Chrono, kde je ETA Valjoux A05.H31, tedy v podstatě klasický workhorse Valjoux 7753 a já věděl, že je jednou zkusím, otázka jen kdy... no a tak je mám a představte si to. Jsou mi velký. Tušil jsem to, ale stejně to zkusil...

...když ten broušený hranatý kov v kombinaci s modrou vypadá fakt dobře 😅image.thumb.jpeg.320ab3f573e1b8f0d9c7da854758d0d1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...