Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 783
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 49 minutami, 5etter napsal:

San Martin, to je ten ostrov, co tam pod tropickým sluncem tmavne Simona Krainová, ne?

mám ho celej na ruce, Krainová je vevnitř a točí mi tam kolečkama.

před 31 minutami, mikymik napsal:

Discotheque

no neštvi mě! kurva já bych si tak zalítal v noci (naposledy snad před 10 lety) - kolik tědlech samokřídel už jsem měl sakra. mám spoustu jednotlivých ledek, ale už ňák nevim, jak to zapojit. dnes už se asi pořizujou jako osvětlení hotový sady, ne?

chtělo by to nějakej lítací sraz a pokecat vo tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@5etterdnes jsem opět vyrazil na opakovací výjezdy na mohylu. Foukalo jak sviňa, tak se číslo zastavilo na 5. Dnes na jednici se zimními koly a na pazuře samozřejmě čínský tuňák se želví gumou. Parádní kombinace. Je pravda, že tato železná a těžká věc se více hodí k jezdci s alespoň 20 kg cyklistické nadváhy než k 7kg silničce, ale co už.

IMG_20210314_150410.jpg

IMG_20210314_150341.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer jsem zase vyrazil z dcerou na kolo. Má novej ultralight, tak ji to baví. Willardy na Agnelliho, čili hrdě na rukávu bundy, abych je mohl vyfotit, luxusní západ slunce před námi, Mohyla míru za námi prostě ideální konstelace. Akorát bych si kokot stará nesměl zapomenout svůj čínskej mobil s foťákem doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Willard se pořád mohl zmocnit nepřátelského kalachu padlého nepřítele, ale v divočině okolo Šlapanic je člověk bez mobilu ztracen. Vystaven sám kruté realitě polí a luk, kde nejeden divoký živočich mohl se vyskytnouti a potřebu mobilního telefonu vyžadovati. V případě protektorátního zřízení a vyhlášeného nouzového stavu se tento prohřešek dá odpustit o to méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...