Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 786
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tah jsem ještě nestihl zkrátit a na zulu mi chybí půldírka, takže jsem nasadil čínskou poctu seikogumě, kterou jsem kdysi výhodně koupil na eBay a založil do šuplíku. Koupíš poctu deep sea diverům a jako když najdeš. Je doufám každýmu jasný, že poctu waffle strapu, co nosil starej Šín už mám objednanou.

IMG_20210218_160032.png.28e4f3645d011ac71df033ff65b89991.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ggrande jak seš spokojenej s těma bronzovkama? Čas od času jsem na webovky Zelosů koukal a bronzovky se mi moc líbí. A kdyby byly ještě s meteorem, bylo by to úplně nejlepší. Bronzu se ale trošičku bojím, jestli se nemůže ožvejkat jako kdysi pochromovaná\pozlacená mosaz... Prostě šroubovací korunku vždycky zašroubuju na fest a s mosazí nemám vůbec zkušenost... Jinak Zelos se mi fakt líbí, protože mají svůj design a zpracováním vypadají tak, že asi i mnohem věhlasnější značky dostávaj docela dost slušně naprdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závit korunky je z nerezu, takže to neožvýkáš. Spokojenost za ty prachy jo. Dokonalost to není - strojek dělá -30s/den, luneta má malinkou vůli. Lumi OK, ale Seiko Monster to není. Bronz je bronzový a mění barvu dle udávaného složení. Nejsou to prostě Armidy za 600 doláčů. Ale taky je to vysoký nesmysl. Těch 1000m je přehnané, kdyby měly rovné dýnko, byly by to lepší hodinky.

Jsem zvědavý, jestli někdy dojdou Swordfishe, jaké budou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! A co se do tvrdosti bronzu týče, nebo jak to nazvat, oproti oceli? Jak si na tom stojí? Není to oproti oceli moc měkký, nepozoruješ  třeba zvýšenou samovolnou tvorbu otlaků\ vrypů do těla hodinek oproti oceli? Omlouvám se za dotazy, ale skutečně bych nějaký ty Zelosky bronzky chtěl zkusit, ale praktickou zkušenost s tímhle materiálem, co do jeho tvrdosti, mám nulovou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdost problem neni. Bronzove hodinky neocucas jako bombon. Jasne, poskrabes je, ale to zahnije patinou, takze zadny problem. Ty Zelosy maji pomerne ostrou hranu na obvodu otocne lunety a porad doufam, ze se to osoupe a nic se nedeje, porad je to pomerne ostra hrana. Takze tvrdost problem neni. Trochu problem jsou hodinky s malym dynkem ci spis hodne bronzu v kontaktu s rukou, ze to barvi ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...