Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno (upraveno)

Dulezite je prihodit celer a nakrajenou mrkvicku :D Je to takova moderni sekyrkova polevka.....

 

EDIT: Jinak jedny mudmany jsem taky varil - ale to jsem odstranoval barvu z napisu. Viz. jedno moje vlakno tady nekde....

Upraveno uživatelem Dantechno
Odesláno (upraveno)

Bohužel nevzniklo, ale dělal jsem to podle TOHOTO návodu (pozor, povolit jen šroubky na pásku a dva boční, ty 4 zadní není potřeba povolovat) a je to v pohodě, poškození veškeré žádné, ale fakt změkly jak tlačítka (hlavně šly špatně pravé boční a světlo) a pásek je teď příjemně měkký. Fakt super!

Edit - Dantechno: Tak u mě barva nápisů vydržela v pohodě, žádná změna.

Upraveno uživatelem Adam99
Odesláno

Neslo to jednoduse, musel jsem je chvili povarit ve vode se saponatem, pak drhnout kartackem na zuby, pak zase povarit, potom drhnout a porad dokola :D Jeste jsem to prokladal jehlou kterou jsem z napisu zmeklou barvu opatrne vyskraboval....

Odesláno (upraveno)

I já jsem se fasdcinoval géčkami. Při přemýšlení, jaké hodinky do přírody a na volný čas, netrvalo dlouho a nutně to muselo takto dopadnout :rolleyes:

Neušla mi nabídka od Miccalka a výsledek mi právě dorazil:

Casio G-Shock GW-M850

(trocha oceli, radio, solar, funkce "klasika" - svět.časy,stopky,...)

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem Marfil
Odesláno

Zdravím.

 

Vlastnil jsem outdoorové hodinky Casio Pro Trek PRW-1500, ale nakonec jsem se jich rád po cca 2 letech zbavil.

 

Sice měli vše, co by mohl člověk v "divočině" potřebovat, ale nebyli nárazuvzdorné a také byli poměrně veliké, těžké a hlavně drahé.

 

Nyní jsem si koupil o poznání levnější hodinky Casio G-Shock GW-M5600, které splňují vše, co od hodinek očekávám a nemají žádné "zbytečnosti" navíc.

 

Hodinky jsou poměrně malé a lehké, mají solární dobíjení, atomový čas, jsou nárazuvzdorné a nemusím se tudíž bát, že je někde zničím.

 

Malou recenzi můžete schlédnout zde : http://www.youtube.com/watch?v=RJr7y7xrms8

  • Dát hlas 1
  • po 2 týdnech...
Odesláno

nad těmi uvažuji delší čas, ale jsou prostě malé, což mě mrzí

 

Jsou vetsi nez se zdaji ;)

 

 

 

PavelDruid - pekna recenze

  • po 2 týdnech...
Odesláno

Me zas zaujalo podsviceni, ze ac je displej klasicky/ne inverzni/, tak sviti vlastne jenom znaky a ne okoli.. treba u neinverznich Mudmanu je to docela bomba do oci v noci.

Odesláno

Hezky fotky drevaku :D Koukam, ze si vybrala docela usedle barevne provedeni...

 

Jakejch dřeváků(?) Jinak barvu chtela vylozene cernou, zadani znelo "hlavne zadna ruzova, kyticky nebo srdicka" :D
Odesláno

Me zas zaujalo podsviceni, ze ac je displej klasicky/ne inverzni/, tak sviti vlastne jenom znaky a ne okoli.. treba u neinverznich Mudmanu je to docela bomba do oci v noci.

 

jj to podsviceni segmentu je fajn... docela by me zajimalo jak je to technicky resene ze u nekterych digin sviti cele lcd vcetne pozadi a u jinych jenom segmenty z tekutych krystalu.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...