Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

nasca: ano, říkal, že je má od Tebe. Krabičku bys asi nenašel, viď?

 

drexxy: vykoupat v ústní vodě, to je hustej tip. :D uvidíme, postupně to stejně slábne...

lub: když se jich budu chtít zbavit, dám vědět :) spíš bych je ale měnil za něco jiného, rád bych ve sbírce aspoň jedny digitálky zachoval. u těchto se mi zvlášť líbí ten punc pětadvacátého výročí, takový trochu pocit limitky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u těchto se mi zvlášť líbí ten punc pětadvacátého výročí, takový trochu pocit limitky :)

 

chápu, momentálně mám jediné g-shocky, taky limitky 25. - gwm5625 taky od nAscA a spíš si je šetřím, takže možná půjdu do nějakých jednoduchých laciných. ty tvé mají výhodu ve větších tlačítkách, to se mi líbí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moje jsou jednou věcí neobvyklé. Koupil jsem je od Spajdyho - a on si jakožto silný kuřák kouří i doma a dle toho mají hodinky takové Posted Imagearoma. Zatím se mi to z toho nepodařilo dostat a to se s nimi minimálně jednou týdně koupu a drhnu je kartáčkem, asi 10x jsem je nechal louhovat v horké vodě v umyvadle s čistícím prostředkem, dvakrát jsem je povařil na plotně ve vodě s čistícím prostředkem a furt nic :D

 

Nemáte někdo tip jak to z toho dostat? Posted Image

 

Já jsem měl úplně stejný problém , nepomáhalo nic ,jedlá soda ani dřevěné uhlí .

Jediný co zabralo tak z 90% bylo ponořit je do destilované vody a nechat je tam 24 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moje jsou jednou věcí neobvyklé. Koupil jsem je od Spajdyho - a on si jakožto silný kuřák kouří i doma a dle toho mají hodinky takové Posted Imagearoma. Zatím se mi to z toho nepodařilo dostat a to se s nimi minimálně jednou týdně koupu a drhnu je kartáčkem, asi 10x jsem je nechal louhovat v horké vodě v umyvadle s čistícím prostředkem, dvakrát jsem je povařil na plotně ve vodě s čistícím prostředkem a furt nic :D

 

Nemáte někdo tip jak to z toho dostat? Posted Image

 

Beru ty svoje 5525A 4x tydne do bazenu a jsou citit chlorem a sprchacem. Takze moje rada je: zacni plavat :-)

Jsou to bezva hodinky a i kdyz jsem parkrat premyslel, ze bych je vymenil za jiny g-shocky, tak se mi zatim jeste nepodarilo najit nejaky jiny stejneho druhu. Ty vyrocni jsou tak osklivy az jsou vlastne desne pekny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...