Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

lub: plusové body za barvu, neměl jsem na ní odvahu. Chtěl jsem ty MB-černé s inverním displejem, ale když jsem si řekl, kolik bych musel jenom kvůli takové blbosti připlatit, šáhl jsem po klasické verzi... Oj kukám, to není GW... tak to nejspíš nebudou definitivní;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nejoblíbenější Casio G-SHOCK DW-6900. Přidávám pár foto z malého trekového putování. Hodinky, při focení utrpěly pár šrámů (na dýnku), a při máčení v chladné vodě (viz.jedna fotka) se na pár milisekund lehce zamlžil display, ale jinak ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nejoblíbenější Casio G-SHOCK DW-6900. Přidávám pár foto z malého trekového putování. Hodinky, při focení utrpěly pár šrámů (na dýnku), a při máčení v chladné vodě (viz.jedna fotka) se na pár milisekund lehce zamlžil display, ale jinak ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moje jsou jednou věcí neobvyklé. Koupil jsem je od Spajdyho - a on si jakožto silný kuřák kouří i doma a dle toho mají hodinky takové Posted Imagearoma. Zatím se mi to z toho nepodařilo dostat a to se s nimi minimálně jednou týdně koupu a drhnu je kartáčkem, asi 10x jsem je nechal louhovat v horké vodě v umyvadle s čistícím prostředkem, dvakrát jsem je povařil na plotně ve vodě s čistícím prostředkem a furt nic :D

 

Nemáte někdo tip jak to z toho dostat? Posted Image

 

Byt tebou tak je necham s tim aroma pac kdyz je nekde polozis a zapomenes kde tak je v nejhorsim muzes vycuchat :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

poslední - doufám, že už skutečně poslední :suicide_anim: - pokus o definitivní géčka:

G-800D-1VDR

 

tyhle hodinky kombinují funkčně vynikající modul z mudmanů (3031), normální tlačítka a "ocelový" vzhled (pouzdro plast, tah plech). docela se mi líběj a doufám, že mi aspoň chvíli vydržej.

 

post-5667-054598700 1306780256.jpg

 

post-5667-068461100 1306780251.jpg

 

post-5667-061629600 1306780270.jpg

 

post-5667-098658100 1306780264.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem šťastným majitelem Casio GW850-1. Mají relativně velké číslice (což potřebuji), jsou řízené radiovým signálem (takže je mám jako zdroj přesného času), dobíjené solárním článkem, jinak obvyklé funkce.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lub: gratulace, taky jsem tak nějak po nich koukal, ale zaujala mě asi horkotěžko dostupná verze s nazelenalým podkladem disleje G-800BD-1V

 

dík.

jo, ona i ta moje obyč verze se hůř shání. hlavně jsem si z dřívějška pamatoval, že takovýhle existujou, ale neznal označení - takže mi trvalo, než jsem se k nim dopátral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lub: když jsem se kdysi hledal,tak jsem věděl, že je má jeden člověk na WUS vedle přezdívky, že i o nich někde psal(jak jsou skvělé než ale vyzkoušel G7900), ale nakonec jsem to všecko dohledal. Teď jsem se díval na Ebay a ty se zeleným podkladem tam jsou za zhruba 140dolarů včetně pošty,takže to s tou dostupností není zas tak špatné jako kdysi když jsem je hledal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyto z příbuzné řady. Vodotěsné do 300M. Koupené za 1390,- před více než 15-ti lety a zatím nebylo třeba měnit baterii.

Přitom nemají žádný externí zdroj. Do loňského roku to byly moje hlavní hodinky na sport. Teď mám na sport analog quartz Wenger diver GST.

post-16587-014778500 1306874788.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...