Pepso Odesláno 15. března 2011 Nahlásit Odesláno 15. března 2011 Moje GW-M5600BC. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
lub Odesláno 22. března 2011 Nahlásit Odesláno 22. března 2011 poslední - doufám, že už skutečně poslední - pokus o definitivní géčka: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Dantechno Odesláno 22. března 2011 Nahlásit Odesláno 22. března 2011 Hezky jsi to vyfotil lube.. A vyber taky chvalim, asi nejhezci barevna kombinace Risemanu.
ggrand Odesláno 22. března 2011 Nahlásit Odesláno 22. března 2011 lub: plusové body za barvu, neměl jsem na ní odvahu. Chtěl jsem ty MB-černé s inverním displejem, ale když jsem si řekl, kolik bych musel jenom kvůli takové blbosti připlatit, šáhl jsem po klasické verzi... Oj kukám, to není GW... tak to nejspíš nebudou definitivní;-)
lub Odesláno 23. března 2011 Nahlásit Odesláno 23. března 2011 no, tahle verze se mi taky nejvíc líbí. holt jsem za stejnou cenu jako je černá klasika oželel radio - GW verze je sprostě drahá.
Boofish Odesláno 25. března 2011 Nahlásit Odesláno 25. března 2011 Gratuluji , pěkná barevná kiombinace
A10 Odesláno 2. dubna 2011 Nahlásit Odesláno 2. dubna 2011 Moje nejoblíbenější Casio G-SHOCK DW-6900. Přidávám pár foto z malého trekového putování. Hodinky, při focení utrpěly pár šrámů (na dýnku), a při máčení v chladné vodě (viz.jedna fotka) se na pár milisekund lehce zamlžil display, ale jinak ok.
A10 Odesláno 2. dubna 2011 Nahlásit Odesláno 2. dubna 2011 Moje nejoblíbenější Casio G-SHOCK DW-6900. Přidávám pár foto z malého trekového putování. Hodinky, při focení utrpěly pár šrámů (na dýnku), a při máčení v chladné vodě (viz.jedna fotka) se na pár milisekund lehce zamlžil display, ale jinak ok.
diver60 Odesláno 2. dubna 2011 Nahlásit Odesláno 2. dubna 2011 Ty moje jsou jednou věcí neobvyklé. Koupil jsem je od Spajdyho - a on si jakožto silný kuřák kouří i doma a dle toho mají hodinky takové aroma. Zatím se mi to z toho nepodařilo dostat a to se s nimi minimálně jednou týdně koupu a drhnu je kartáčkem, asi 10x jsem je nechal louhovat v horké vodě v umyvadle s čistícím prostředkem, dvakrát jsem je povařil na plotně ve vodě s čistícím prostředkem a furt nic Nemáte někdo tip jak to z toho dostat? Byt tebou tak je necham s tim aroma pac kdyz je nekde polozis a zapomenes kde tak je v nejhorsim muzes vycuchat :D
tissotfun Odesláno 2. dubna 2011 Nahlásit Odesláno 2. dubna 2011 Ja mam tento model z 99 RISEMAN-ovhttp://mygshock.com/wiki/DW-9100BD-1Takurat ich pozeram blika BATTERY - t.j. zrele na vymenu ;-( zazil s nimi velmi vela v poslednej dobe ich asi 1-2 roky nenosil - ale laska k nim nepreslahttp://watchshock.com/archive/Casio/G-Shock/Riseman/DW-9100BD-1T/
A10 Odesláno 3. dubna 2011 Nahlásit Odesláno 3. dubna 2011 Nový model ve sbírce oranžové GX-56 a DW-6900 nejsou nové, ale velmi oblíbené
lub Odesláno 30. května 2011 Nahlásit Odesláno 30. května 2011 poslední - doufám, že už skutečně poslední - pokus o definitivní géčka: G-800D-1VDR tyhle hodinky kombinují funkčně vynikající modul z mudmanů (3031), normální tlačítka a "ocelový" vzhled (pouzdro plast, tah plech). docela se mi líběj a doufám, že mi aspoň chvíli vydržej. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
pavča Odesláno 30. května 2011 Nahlásit Odesláno 30. května 2011 (upraveno) Já jsem šťastným majitelem Casio GW850-1. Mají relativně velké číslice (což potřebuji), jsou řízené radiovým signálem (takže je mám jako zdroj přesného času), dobíjené solárním článkem, jinak obvyklé funkce. Upraveno 30. května 2011 uživatelem pavča
Boofish Odesláno 30. května 2011 Nahlásit Odesláno 30. května 2011 Já jsem šťastným majitelem Casio GW850-1. Mají relativně velké číslice (což potřebuji), jsou řízené radiovým signálem (takže je mám jako zdroj přesného času), dobíjené solárním článkem, jinak obvyklé funkce. Tyhle jsem kdysi chtěl, ale nedostal jsem se k tomu
ggrand Odesláno 30. května 2011 Nahlásit Odesláno 30. května 2011 lub: gratulace, taky jsem tak nějak po nich koukal, ale zaujala mě asi horkotěžko dostupná verze s nazelenalým podkladem disleje G-800BD-1V zdroj
lub Odesláno 31. května 2011 Nahlásit Odesláno 31. května 2011 lub: gratulace, taky jsem tak nějak po nich koukal, ale zaujala mě asi horkotěžko dostupná verze s nazelenalým podkladem disleje G-800BD-1V dík. jo, ona i ta moje obyč verze se hůř shání. hlavně jsem si z dřívějška pamatoval, že takovýhle existujou, ale neznal označení - takže mi trvalo, než jsem se k nim dopátral.
ggrand Odesláno 31. května 2011 Nahlásit Odesláno 31. května 2011 lub: když jsem se kdysi hledal,tak jsem věděl, že je má jeden člověk na WUS vedle přezdívky, že i o nich někde psal(jak jsou skvělé než ale vyzkoušel G7900), ale nakonec jsem to všecko dohledal. Teď jsem se díval na Ebay a ty se zeleným podkladem tam jsou za zhruba 140dolarů včetně pošty,takže to s tou dostupností není zas tak špatné jako kdysi když jsem je hledal.
Tomak Odesláno 31. května 2011 Nahlásit Odesláno 31. května 2011 Já mám tyto z příbuzné řady. Vodotěsné do 300M. Koupené za 1390,- před více než 15-ti lety a zatím nebylo třeba měnit baterii.Přitom nemají žádný externí zdroj. Do loňského roku to byly moje hlavní hodinky na sport. Teď mám na sport analog quartz Wenger diver GST. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se