Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Spolehlivý kupující. Obchod proběhl přes jeho kamaráda který byl v Praze, ale vše dle dohody. Můžu doporučit. 

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Odesláno

Proste borec. Zaslani krehke PC komponenty ze Slovenska probehlo rychle a bez rizika poskozeni. Takhle by mely balit zbozi eshopy. Dikydik.

  • po měsících...
Odesláno

Kupoval jsem řemen se sponou a vše proběhlo v pořádku. Rychla, jasná domluva, výborná komunikace. Mohu vřele doporučit🙂.

  • po 2 týdnech...
Odesláno

Proběhl sice nehodinkový poněkud atypický obchod, ale domluva, balení vše OK co se řeklo platilo, mohu jen doporučit

  • po 2 týdnech...
Odesláno

První obchod a musím říct ze perfektní. Rychlá komunikace, dokonce poslal hodinky aniž by mě zaplacenou celou částku. Spolehlivý a drží slovo. :) Doporučuji všem, kteří se rozhodnou s nim obchodovat. :) Ještě jednou dekuju 🫡🙏🏼

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...