Jump to content

Pomoc v nelehké době


Recommended Posts

Ahoj kolegové,

nepatřím mezi místní tahouny nebo známé tváře, nicméně jsem za pár let na chronomagu zachytil, že tu čas od času podobné téma vznikne a že jsou tu lidé, kteří rádi pomůžou těm, co mají zrovna problémy. Člověka se to dotkne, když to čte, ale většinou si neuvědomí, jak blízko mohou podobné příběhy být i jemu. Po konzultaci s roBertem sem vkládám skromnou prosbu o pomoc i já.

Jak už to tak bývá, neštěstí chodí po lidech a ne po horách a minulý týden zasáhlo i moji ne moc vzdálenou rodinu.

Shodou několika hloupých náhod přišel na silnici cestou do práce o život 35 letý kluk, který dvě děti měl a o další dvě se se svojí partnerkou staral. Nikdo už asi nezjistí, proč jel ten den na motorce a ne autem, ani proč mu v průmyslové zóně nedala přednost dodávka.

Jelikož jsou můj otec a jeho otec bratranci, vím, že chlap to nebyl zlej. Snažil se co mohl, ale když se dává dohromady barák a máte doma roční dítě, moc našetřeno většinou není. Všem je nám jasné, že žádné peníze světa nedokážou vyvážit dětem otce, ale každá koruna, která se na jejich cestu životem vybere bude samozřejmě plus a umožní jeho nejbližším fungovat co možná nejlépe.

Pokud někdo dočetl až sem, velice mu děkuji a pokud přispějete pomocí odkazu níže, pomůžete slušné rodině v nelehké životní situaci.

 https://www.donio.cz/VterinaCoZmeniZivot?fbclid=IwAR1hffLjD7D15Mn-QSgiJsSfywSmHA-w22VMS4Ov9Z1UogyGy4RKNAE_izE
 

Díky moc všem co pomůžou,

Vláďa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...