Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 40 minutami, guzmic napsal:

Zdar borci, běhám ale nefotím.... takže dnes jen kurva důležitý dotaz.

Do psího zadku, jak rychle lítají takový ty hnusný otravný muchy a ovádi...... město, pohoda, louka pohoda, pak jsou úseky v lese kde běžím pomaleji do kopce a ty k...vy by mě sežraly. Běžím další kilometr light trail nic.... potom na vrcholu sednu, dám kuřáckou pauzu a běžím zpět a ty svině když běžím dolů, tak nestíhají, je to možný, že moucha/ovád létají jen třeba do 9km/hod?

Nebo jsem jen spocený, smradlavý debil a jdou jen na mě?

Moc netuším co moucha, ale včela prej dokáže valit 30kmh po délku 2km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Borci, jdu si pro radu, zítra ráno jdu po pěti letech na triatlon naplaváno mám asi kilometr (tuto sezónu) a na kole jsem jel dohromady asi kilometrů deset....jakou strategii mám zvolit? Na běh si věřím, tam bych nemusel dělat totální ostudu. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, teret napsal:

Jdi plavani co to jde , pak kolo na pohodu a na běhu uvidíš. Jaké jsou vzdálenosti ?

Je to druhý ročník, organizuje to kamarád na vodě, kde se chodíme koupat a otužovat. 

300m voda 9 km kolo a 3 km běh na hrad, snad to přežiju a nebudu poslední. 😉

https://mypovazska.sme.sk/c/22703429/amatersky-podhradskomorsky-triatlon-dotyk-s-triatlonom-pre-kazdeho.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plavání na paní radovou a zbytek tak narvi co to dá. Víc času ti při těhle dětskejch vzdálenostech stejně nakonec skoro sežerou transfery mezi disciplinama. Plus jseš ještě mladej a fit, tak ti pumpa může jet na plný koule těch 45-60min

P.S. dnešní UTMB mi udělalo radost. Francois je frajer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

Je to druhý ročník, organizuje to kamarád na vodě, kde se chodíme koupat a otužovat. 

300m voda 9 km kolo a 3 km běh na hrad, snad to přežiju a nebudu poslední. 😉

https://mypovazska.sme.sk/c/22703429/amatersky-podhradskomorsky-triatlon-dotyk-s-triatlonom-pre-kazdeho.html

To je tak krátký, že nad tím nepřemýšlej. Prostě full gas od startu až do cíle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si to tak nějak představoval.... začít na 100% a pomalu přidávat. 🤣

@Ajaj

já sledoval Tomáše Štveráka, když běžel do cíle normálně mě to vzalo... je to borec, udělal nový ČR rekord.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Ajaj napsal:

a jednotlivý splity?

ja nikdy trio nešel, takže těžko posoudím co je dobrý/špatný. Čistě teoreticky podle svých schopností, bych se zhodnotil - neutopil se, je to dobrý 😂

Časy nevím, měřil se jen celkový a já bral automaty.... šak mě poznáš. 😉

po plavání jsem byl tak 15-18 ty.....kolo jsem dal strašně, takže jsem se propadnul na 22 a při běhu jsem 4 dal dole.

Ale jo, za tu srandu to stálo....a vyhrál jsem v tombole 125mm flexu, takže výlet se vyplatil 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...