Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Jsou nové, nebo z ebay??

Obojí cigi, nové z ebay :). Vyrábí je italský hodinář Luca Lamberti, který taky provozuje značku Erken. Kdysi měl vlastní stránky, ale teď prodává jen na ebay. Většina jeho hodinek se mi moc nelíbí, ale tyhle se mu, podle mého, výjmečně povedly. Má takový divný zvyk prodávat hodinky bez krabičky, ale krabičku si u něj můžeš dokoupit :(. A cena dobrá, cca 200 Euro. Používá mimo ETY 2824 různé strojky (Poljot, Myiota, taky asi čína s mimostřednou vteřinovkou) a o jejich původu dost mlží. Třeba k ruskému strojku 3133 říká "the movement is based on SP25 model" :) O těchto chronografech taky tvrdí, že jsou v souladu s "Tomorrows Classic philosophy" - mně se to spíš zdá "Yesterday Classic", ale právě proto se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné jsou, ale silně inspirované hodinkami Strela, dokonce bych řekl, že okopírované. Na první pohled jsem myslel, že to jsou ony.

 

http://www.netgrafik.ch/images/strela-6a.jpghttp://www.netgrafik.ch/images/strela2b.jpg

To by mi ani moc nevadilo. Koneckonců, nedivil bych se, kdyby Strela byla inspirovaná zase něčím jiným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem původně myslel, že jde o renovaci starších cccp kousků. Protože viktor psal o 3313, jinak to může být zvětšená replika čehokoli - snad všechny chronografy z padelet jak víte vypadají takhle, a že jich je! Ale jsou fakt pěkný, tedy alspoň ciferník - ještě posečkám, co ukáže druhý pohled!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
To jako že si do Vánoc už žádné nekoupíš, nebo bude pod stromečkem malé hodinářství ? :D :D :D

To není pro mne, buď syn nebo přítel dcery.;)

 

Líbí se mi na nich to horní tlačítko, je na posouvání data. Takže když je člověk nebude trvale nosit, dá se datum celkem rychle srovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...