Přejít na obsah

Limitka 30 let ČR a SR (Helveti & Biatec)


Jaká verze hodinek a dýnka se vám líbí?   

162 hlasů

  1. 1. Zvolte prosím ciferník, který se vám líbí nejvíce.

    • Bílý ciferník
      57
    • Modrý ciferník
      105
  2. 2. Které dýnko se vám líbí více?

    • Dýnko s mapou
      131
    • Dýnko se znaky (lev a trojvrší)
      31

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Právě to rozdělení by oslavit chtělo 🤣 Samozřejmě tě opět rád uvidím (PS: dlužím ti oběd), ale přeci jen budu usínat klidněji s vědomím, že se vracíš zpátky za plot 🤣😂

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, DarylVanHorne napsal:

Právě to rozdělení by oslavit chtělo 🤣 Samozřejmě tě opět rád uvidím (PS: dlužím ti oběd), ale přeci jen budu usínat klidněji s vědomím, že se vracíš zpátky za plot 🤣😂

Rád sa vrátim na svoju stranu plota, bohate mi bude stačiť, keď na tej tvojej strane plota ostanú osobnosti s krycím menom Bureš a pod., kľudne im aj nejaký ten obed pošlem, len nech sa nevracajú :D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Willie McBride napsal:

Rád sa vrátim na svoju stranu plota, bohate mi bude stačiť, keď na tej tvojej strane plota ostanú osobnosti s krycím menom Bureš a pod., kľudne im aj nejaký ten obed pošlem, len nech sa nevracajú :D:D

Příště až tu budeš, vem si ho sebou 🤣😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co teď u Vás v helveti vede, je taky fajn. Ale osobně jsem pro červenou vteřinovku a 30, zbytek modrý (bílý ciferník)

K tomu made in Czechoslovakia. Netuším, na kolik by to bylo možné, vzhledem k tomu že to má určovat zemi původu....

Napadla mě varianta - Design by Czech & Made in Slovakia

Upraveno uživatelem maposp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jiří Štencek napsal:

Abych graficky podložil, co teď u nás vede ve firmě. 

signal-2022-11-08-145445_002.thumb.jpeg.b9f6a99a25c360924268375e5b934a12.jpeg

 

Tohle je dobrý. Červená sekundovka podle mne bude rušivý pohyblivý prvek. Jak už jsem psal na FB – působí to pak, jak nějaké Seiko 5 nebo startup. Tj. úplně jiná kategorie hodinek.

Na společenské rozhodně barevná sekundovka nepatří. 

 

A je to připomenutí poklidného rozdělení federace ve dva nové státy, jež šly každý svou odlišně trnitou cestou. Žádná válka, žádná nenávist, jsme bratia.

Je to dějinný úspěch svého druhu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Dreak napsal:

Škoda té varianty modrá se zlatými ručkami, ta byla geniální :(

přesně tak :) modrej cifr, zlatý indexy a červenej nápis Československo by bylo top ;) 

A u bílýho cifru bych je nechal klidně stříbrný aby si hejtři zlatých taky přišly na svý :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Jaro Uš napsal:

A je to připomenutí poklidného rozdělení federace ve dva nové státy, jež šly každý svou odlišně trnitou cestou. Žádná válka, žádná nenávist, jsme bratia.

Je to dějinný úspěch svého druhu. 

Vela ludi riesi ci je dovod oslavovat rozdenie, ale presne ako Jaro pise, rozdelili sme sa bez vojny, to sa vo svete nestava tak casto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Spongebob napsal:

přesně tak :) modrej cifr, zlatý indexy a červenej nápis Československo by bylo top ;) 

A u bílýho cifru bych je nechal klidně stříbrný aby si hejtři zlatých taky přišly na svý :) 

Úplně TOP by bylo ještě k těm zlatým indexům i ručičkám přidat ještě pouzdro ze zlata. Ale to se cenově samozřejmě posouváme do krapet jiných cenových vod 😆

Jinak ta reálná varianta se mi taky líbí ta poslední, ta co vede v Helveti. Jen nápis Československo v červené. Ta třicítka červená by byla za mě až moc výrazná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/31/2022 at 9:06 PM, LovecK said:

Jako možná jsem divnej, ale celá ta myšlenka je špatně, založení pochopím, ale rozdělení připomenout limitkou? To je jako se rozvést a pak třebas po 10 letech exmanželce a sobě na památku nechat udělat gravír datumu rozvodu do Rolexek, který člověk pro tento důvod koupil… zní to jako pitchovina? A přitom tolik krásných společných prožitků a vzpomínek… 

ale jinak good luck v projektu, hlas jsem dal, cílovka očividně nejsem. 🤓

"možná jsem divnej"

🤣

 

já zas dostal kouř za Steinharty

On 5/27/2022 at 9:00 PM, LovecK said:

Takže vlastně Dacia na zápěstí, aha…  pomohlo to, děkuju moc. 
 

Prostě dobrák od kosti

Sorry já musel 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za další nálož komentářů a nápadů. 

Po dalších debatách a připomínkách jsme se utvrdili v našem směru. 

bila.thumb.jpeg.495334a30bf7d114275130f69f55aa9f.jpegBiatec_Majestic_helveti_55.thumb.png.262c960d5477de954b6109e2fff6b8f6.pngBiatec_Majestic_helveti_56.thumb.png.bb413e1e58b0f79fbd90a7984761145b.png

@Raulito7 U modrých už padlo rozhodnutí nechat je takto (puristicky bez barev) :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...