Jump to content

emotikony


Recommended Posts

Poslední cca týden se mi zpomalilo načítání Chmagu a před smajlíkama v mých i cizích příspěvcích se zobrazuje ikona neplatné přílohy. Je chyba u mne, nebo na webu? Všiml jsem si, že už si tu postěžoval na totéž i někdo další.

E:

smile.jpg.c6f7a97b5e1c862b7e3b09b28175b243.jpg

Edited by Americkej
Link to comment
Share on other sites

Ještě doplním, že u cizích příspěvků to není u všech, pouze u části uživatelů. Tedy předpokládám spíš nějakou chybu po apdejtu na své straně, jen to nemůžu rozlousknout.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problém je jen u "nových" ksichtíků, načítaných javascriptem z rozdrbaného serveru třetí strany (a některé prohlížeče ikonu neplatného obrázku doplňují popiskem s vlastní UTF náhradou - takže to "funguje" jen zdánlivě), zatímco většina "starých" (kategorie Emoticons, předpokládám že uložených lokálně na fóru) se načítá normálně, akorát některé kolidují s novými kódy. Jinými slovy - chyba ve skriptu a šabloně, u kterých si autor usnadnil práci s licencováním obrázků.

Link to comment
Share on other sites

Tohle jsme evidentně nepodchytili při přechodu na tuhle novou platformu. Za mě bych nechal jen ty starý označený, jak píše Radek, "Emoticons", který jsou nejspíš přetažený ze staré platformy. Byli jsme na ně zvyklí. Ty ostatní hromady bych vyházel. Dyť kdo v tom má hledat pořádnýho smajlíka (mně se ty starý ukazujou nahoře v naposledy použitých a pak až někde na konci za hromadou sraček)... Jestli už teda není pozdě.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...