Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Sklidil jsem první plody chili Habanero Red a dozrává i Jolokia. Musím říci, že ta ostrost je opravdu ochromující. Jsem zvědav, jak to budu používat do jídla. Jestli máte nějaké nápady, tak .....

 

Naga a Habanero, to už je pořádnej nářez. Určitě udělej tohle,

 

osobně do toho přidávám ještě klasicky dva bobkový listy, dvě koule novýho koření a pár kuliček celýho pepře na litrovou sklenici

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosurfoval jsem se na tyto stránky a dostal takový hlad, že jsem sežral poslední bresaolu, co ještě zbyla, posypanou hoblinami parmazánu, rukolou a zakapanou olivovým olejem, s bílým pečivem, k tomu červené primitivo... hned je na světě líp :)

 

hele to je naprosto uzasnej kram. otevreli ho hned vedle me a je to peknej pruser. uz si delam legraci s majitelem, ze bych jim zridil inkaso na muj ucet. maji tam uzasny veci, cerstvy sejry, vyborny vina...kdyz tam sednes na bar, nakraji t prosuto, suncicku, daji vino, syr a vubec se ti nechce domu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to je naprosto uzasnej kram. otevreli ho hned vedle me a je to peknej pruser. uz si delam legraci s majitelem, ze bych jim zridil inkaso na muj ucet. maji tam uzasny veci, cerstvy sejry, vyborny vina...kdyz tam sednes na bar, nakraji t prosuto, suncicku, daji vino, syr a vubec se ti nechce domu :)

 

To mně povídej... já to mám jenom přes benzinku. Naposled jsem tam byl ve čtvrtek... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...