Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Návštěvník milosklikar

sabráž? taková školácká chyba? tady za plný počet :) já ty polrajchy a cukety prostě neflákám :)

 

 

 

 

a zde skoropovinnou řepu dáváš...?

EDIT: miluju sterilovanou řepu, ale domácí, ne tu kupovanou.... a mám recept na rychloverzi

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem chvíli přemýšlel, jestli bych to neměl dát spíš do vlákna "Co mě právě naštvalo". Ale mě to neštve právě teď, mě to štve už dlouhodobě!

Co?

Že nám Kuchařům furt saháte na Vegetu.

Ale bez ní by některá Díla nebyla to Ono! Posuďte sami: :P

post-1893-011392600 1302464518.jpg

Upraveno uživatelem lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem chvíli přemýšlel, jestli bych to neměl dát spíš do vlákna "Co mě právě naštvalo". Ale mě to neštve právě teď, mě to štve už dlouhodobě!

Co?

Že nám Kuchařům furt saháte na Vegetu.

Ale bez ní by některá Díla nebyla to Ono! Posuďte sami: :P

 

A k čemu konkrétně, Libore, proboha tady potřebuješ vegetu??? :) Já myslím, že tohle jídlo, složený z 83 % z cholesterolu (a ten zbytek ingrediencí vlastně jenom urychluje cestu cévní sraženiny k srdci :) ) má samo o sobě tolik chutí, že by mohlo doučovat vegetu ve večerní škole. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu konkrétně, Libore, proboha tady potřebuješ vegetu??? :) Já myslím, že tohle jídlo, složený z 83 % z cholesterolu (a ten zbytek ingrediencí vlastně jenom urychluje cestu cévní sraženiny k srdci :) ) má samo o sobě tolik chutí, že by mohlo doučovat vegetu ve večerní škole. :D

 

vřele souhlasím, ještě bych na to nasekal nadrobno chilli papričku a tu vegetu bych v zimě nasypal na chodník, by si lid na ledu držku nerozbil.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vřele souhlasím, ještě bych na to nasekal nadrobno chilli papričku a tu vegetu bych v zimě nasypal na chodník, by si lid na ledu držku nerozbil.

 

Jenom doplním objektivní fakt... Já tohle jídlo miluju. Snažím se mu sice vyhejbat (jsme rodina srdcařů a k infarktu mě asi bude stačit už to, že kouřím a chlastám - i když... táta se dožil sice jen sedmdesátky, ale s ohledem na to, že neuznával žádný maso, který mu neprotejkalo mezi prsty, kouřil 80 cigaret denně, vypil 12 silnejch turků denně a jedinej pohyb, kterej si dopřál byl ten, kdy k ústům dopravil jídlo, kafe nebo cigaretu... je to celkem v pohodě), ale stejně považuju "hemenex" za dokonalou ukázku absolutní chuťový satisfakce.

Nicméně vegeta tam plní funkci cizopasníka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...