Přejít na obsah

V hlavnej ulohe: hodinky


Kasper

Doporučené příspěvky

ty hodinky tam budou jeste dulezite :)

jinak dabing lostu je skutecne trestuhodny.. kdo zna original asi chape.. alespon z meho pohledu ten serial totalne pohřbili - ale není to poprvé co nova z dobreho filmu dokazala levnym dabingem udelat sragoru

Uz jsem videl pres 6 dilu serialu Lost a porad me to moc nechytlo. Asi jsem jeste nepochopil to, co se na tom druhym libi :)

 

PS.: Uz se tesim jak J.J. Abrams natoci novy Star Trek. Kdovi, co v nem budou za specialni hodinky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není ani tak film, spíš reality show: včera jsem koukal na zprávy a připadalo mi, že náš novej ministr vnitra Ivan Langer má na ruce masivní železo od Breitlingů (i když je možný, že jsem se překouk, vždycky když toho pazdráta vidím, zavírám pro jistotu oči).

 

Jak je to vlastně s hodinkama v politice? Jednou jsem viděl nějakou fotku Billa Clintona s Luminor Panerai, ale to je asi tak všecko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nedávno som pozeral francúzsky dokumentárny seriál Ságy. Jeto o známych rodinách, kde sa dedí remeslo alebo záujmy s otca na syna. Bol tam zaradený príbeh Hayekovcov, otca a syna, šéfov Swatch Group o ich láske k hodinkám. Zaujímavé bolo, že starý pán má predlaktia plné hodiniek a takto aj vystupuje na verejnosti. Je to preto, lebo manažéri jednotlivých značiek v koncerne sa pýtali, prečo nenosí ich značku, či sa mu ich výrobky nepáčia. Keďže chce byť loajálny, nosí na rukách súčasne cca 10 značiek. Zaregistroval som medzi inými Tissot, Omega, Longines a jeho najobľúbenejšiu značku Swatch. Potom televízny štáb prešiel do pracovne syna, súčasného šéfa koncernu a ten mal na každej ruke jedny hodinky - oboje boli Swatchky, z toho jedny plastové!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno som pozeral francúzsky dokumentárny seriál Ságy. Jeto o známych rodinách, kde sa dedí remeslo alebo záujmy s otca na syna. Bol tam zaradený príbeh Hayekovcov, otca a syna, šéfov Swatch Group o ich láske k hodinkám. Zaujímavé bolo, že starý pán má predlaktia plné hodiniek a takto aj vystupuje na verejnosti. Je to preto, lebo manažéri jednotlivých značiek v koncerne sa pýtali, prečo nenosí ich značku, či sa mu ich výrobky nepáčia. Keďže chce byť loajálny, nosí na rukách súčasne cca 10 značiek. Zaregistroval som medzi inými Tissot, Omega, Longines a jeho najobľúbenejšiu značku Swatch. Potom televízny štáb prešiel do pracovne syna, súčasného šéfa koncernu a ten mal na každej ruke jedny hodinky - oboje boli Swatchky, z toho jedny plastové!!!

Nazdar chci se zeptat, (trochu z lenosti se mi nechce googlovat a tady je tolik fundovanych lidi), nevite nekdo co vlastne ten pan Hayek dokazal,? V historii Tissota/Omegy ho strasne opevovali jako zachrance znacek, tak by me jen zajimalo co vlastne vykoumal..... Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně zjednodušeně: Na začátku 80. let byl Nicolas Hayek najmutý jako konzultant pro zvýšení konkurenceschopnosti dvou švýcarských hodinářských skupin (ASUAG a SSIH), zejména v souvisloslosti s úpadkem řady tradičních švýcarských značek a nástupem japonských firem Seiko a Citizen. Hayek došel k závěru, že výrobci švýcarských mechanických hodinek můžou být úspěšní, ale musí změnit strategii, zaměřit se na jiné (dražší) segmenty zákazníků, přizpůsobit prodej atd. O potenciálu této strategie byl natolik přesvědčený, že dal dohromady skupinu investorů, která koupila pod jeho vedením obě firmy a zfúzovala je do Swatch Group. Stal se na dlouhý roky hlavním šéfem firmy, koupil řadu dalších značek a všechny výrobce strojků a zkoncentroval celý odvětví (až moc :)). Dnes už není šéfem Swatch Group a věnuje se hlavně značce Breguet. Vymyslel prý taky Smart auta. Ať ho kdo chce jak chce pomlouvá, odvedl pěkný kus manažerský práce a vydělal svým akcionářům dost peněz. Hodinářský průmysl asi nezachránil - třeba Rolex to nikdy nepotřeboval a stačilo se u nich trochu inspirovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není ani tak film, spíš reality show: včera jsem koukal na zprávy a připadalo mi, že náš novej ministr vnitra Ivan Langer má na ruce masivní železo od Breitlingů (i když je možný, že jsem se překouk, vždycky když toho pazdráta vidím, zavírám pro jistotu oči).

 

Jak je to vlastně s hodinkama v politice? Jednou jsem viděl nějakou fotku Billa Clintona s Luminor Panerai, ale to je asi tak všecko...

V predchádzajúcej vládnej a parlamentnej garnitúre na Slovensku hrali prím Breitlingy, hlavne model Chronomat, oceľ v kombinácii so zlatom - Schuster, Rusko a jeho spolupracovníci, Malchárek, atd. Chmel - Omegy, Zajac - Raymond Weil 5 rôznych modelov. Súčasná ľavicová garnitúra poskočila o triedu vyššie, značkami, komplikáciami aj cenou. Kaliňák - Ulyssee Nardin, Počiatek - IWC Perpetual za 1000 014.-Sk, Fľašík niekoľko rôznych špičkových modelov. Neoficiálne v parlamente sú - niekoľko Rolexiek, veľa Breitlingov, máličko ostatných špičkových značiek ako Audemars Piquet a Vacheron Constantin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...