Přejít na obsah

V hlavnej ulohe: hodinky


Kasper

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
A Arnold je zase v Terminator 3 věrný značce AUDEMARS PIGUET.Foto bohužel nemám.

Arnold v Red HEat si na konci vymenili hodinky s tim americkym policatem. nejaky rusky stroj tam zminoval, ale znacku uz nevim...

Nedávno som Red Heat videl s českým dabingom. Pri výmene bol komentár: Zázrak západnej techniky za 1000 dolárov za zázrak východonemeckej techniky za 22 dolárov. Pritom sa mi zdalo, že Arnold mal na ruke ruské Strely a dorazilo ma, že pípali ako quartzky. Považujem to za žart amerických filmárov, iba ak by Rusi vyrábali chronograf podobný Strelám s budíkom, čo považujem za nepravdepodobné. Pred cca 20 rokmi som to videl s poľským amatérskym dabingom a zdá sa mi, že tam spomínali aj značky hodiniek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"In Russia, exchanging watches is a sign of friendship," says Ivan Danko (Arnold).

"There goes a 1000-dollar gem of western technology," says Art Ridzik (Belushi) sadly, as he unbuckles his watch (Rolex) and gives it to Schwarzenegger.

Then, taking Arnold's watch in return, he laments: "And this is a 25-buck alarm clock from East Germany."

 

Asi to měly být nějaký quartzky (Ruhla ?), ale jaký nevím. Ve filmu se o nich mluvilo už dřív:

 

[Danko's watch alarm goes off]

Art Ridzik: What's that?

Ivan Danko: My watch. It's on Moscow time.

Art Ridzik: Time to pick up Pokey?

Ivan Danko: Time to feed parakeet.

Art Ridzik: What's that, Russian for "jerking off"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
jestli to tu uz bylo, tak sorryhttp://jitteryjim.com/?page_id=432

LOL, celej film (Blood Diamond) jsem přemýšlel, co má Leonardo Di Caprio na ruce. jsou to tedy Breitling.

 

Ad Horáček a IWC...údajně si je koupil po vyhrané sázce na Moniku Seleš ve finále Wimbladonu.

 

Ve filmu Bones (Lebky) dostávají mladí studenti po vstupu do bratrstva Breitling.

 

A Keanu Reeves má ve filmu Constantine hodinky Oris (detailní záběr)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě dotaz: nevíte co to nosil za hodinky Al Pacino v původní Carlito's Way? Průměr cca 36, zlaté, černý dial?

Ten film jsem shodou okolností před 2 týdny viděl, ale asi na ně nebyl detailní záběr, jinak bych to hnedka zastavil a začal zkoumat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Je mi nekdo shcopnej rict jaky mel na sobe hodinky Pierce Brosnan v Thomas Crown Affair?

Eh, někde jsem to zachytil, údajně už tou dobou byl ambasador omegy, takž to byly Le Coult. nebu Pateky, ale bez loga, aby neporušil smlouvu ...

 

Thomas Crown (Pierce Brosnan) wears a gold Jaeger Le Coultre Reverso Duo (oddly, with no identifying text on the dial).

 

takže je to tady :

http://jitteryjim.com/?page_id=432

odrolovat dolů (nebo přes vyhledávač hledat "crown"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi nekdo shcopnej rict jaky mel na sobe hodinky Pierce Brosnan v Thomas Crown Affair?

http://www.imdb.com/title/tt0155267/trivia

 

Crown's watch is a Jaeger-Lecoultre Reverso, but the logo doesn't appear because Pierce Brosnan has an exclusive deal with Omega watches.

edit: koukam, ze xmenm me predbehl wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nepamatuju si konkrétní názvy filmů (kromě Vanilla sky), ale v propagačním materiálu firmy Hamilton je zníněno několik filmů, ve kterých jejich hodinky "vystupují". Dokonce se mi zdá, že je tam zmíněno něco o úzké spolupráci této firmy s Hollywoodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...