Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

V 12. 7. 2020 v 7:52, Frantik napsal:

Ja si jen dovolím poznamenat, ze mam pocit, ze rada z vas tlačí na velkou porci dat - nesmyslně velkou - a to vám prodrazuje ty tarify. Na co 10GB nebo 20GB dat proboha 🙂 Nebo neomezeně. Wi-Fi doma, v práci, ve fitku, v obchodech, ve vsech oblíbených hospodách, hotspoty, Wifree, apod. Ja ať se snažím, jak se snažím, tak vic jak 2GB proste měsíčně neutavim. A pak mate bez problému všude tarif pod 3 kila. Chapu, kazdej to ma jinak, ale........ 🙂

Sorry za trochu OT, ale už jsem si myslel, že snad nejsem normální (nejspíš teda nejsem, když to tak čtu, ale aspoň nejsem sám) :-)) Mně stačil tarif se 700MB. Jak píšeš, všude Wi-Fi, apod. Teď asi před měsícem mi končila smlouva (T-Mobile), smlouvy už prej nejsou... Chtěl jsem to prodloužit s tím, že bych platil nula nula prd, když nepotřebuju víc dat (povídám mu: "Vždyť se podívejte, že ty data nepotřebuju..."). Prdlajs, data cpou všem... A řekl bych, že nejvíc z těch 700 mi vzala navigace v autě, měl jsem jich měsíčně spotřebovanejch průměrně kolem 200MB. Kdybych jich výjimečně potřeboval víc, mohl jsem si je jednorázově třeba přikoupit, fakt jsem s tím neměl problém.

Pak teda mám ještě SIMku v GNSS aparatuře na geodetický měření, ta ale spotřebuje taky nula nula prd, řádově pár set MB měsíčně, podle náročnosti měření, takže tam platim balíček k předplacený kartě Vodafone (tuším 99,- měsíčně). Mohl bych jí připojovat přes telefon, což mám jako záložní připojení, ale je to takový neelegantní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 16 minutami, Gustaf napsal:

Mě stačí bohatě těch 5gb. Teď mám 4,5 a málokdy to vycerpam....

5GB a zbytek neomezeně mi nabídli u VF rok a půl zpátky za 490Kč, kdybych byl hádavej, asi by to šlo i líp. Takhle jsem poděkoval a za asi dvě minuty bylo hotovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, villain83 napsal:

5GB a zbytek neomezeně mi nabídli u VF rok a půl zpátky za 490Kč, kdybych byl hádavej, asi by to šlo i líp. Takhle jsem poděkoval a za asi dvě minuty bylo hotovo...

takže v podstatě stejný....on ten tarif M stojí asi 700kč nebo kolik...a já jako dlouholetej věrňas mám 30 procent slevu....ještě jsem zkusil napsat, ať něco vymyslí...jinak se asi budu muset smířit s tímto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sak se to resilo vyse.. u VF vcelku davaji neomezeny +4GB za 400 Kc.. mne ho nabidli, ale nakonec jsem zustal u O2 na neomezenem +5GB za 430 Kc

...respektive manzelka, ja mam firemni cislo.. a co si budem povidat, ani neomezeny a ani ty GB nevyuzije, ale aby se citila docenena, tak jsem "musel" :-o).. takze me stejne dostali, platim, vic nez potrebuju :-o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem to řešil u T-Mobile, sice jsem věkově pod 26 tak mám povolené studentské tarify ale třeba to někomu pomůže. Skončila mi smlouva u Tmo, 10GB dat + neomezene volani a sms za 499. Zkouknul jsem kdo co nabizi a Vodafone nabizi 15GB dat, social pass, datovou simku a neomezene volani a sms za 499. Tak jsem volal na infolinku že chci přejít případně jestli mi jsou schopni nabídnout něco podobného. Nechal jsem si poslat OKU kód a přepojili mě na retenční. A tam hned na první dobrou nabídli 20Gb dat a pak neomezeně zpomalenou rychlostí + neomezené volání a sms. To vše za 536 kč. Asi by to šlo ještě levněji. Jinak tohle mi více méně nabízeli na klasické infolince za skoro 800

 

Ad honba za daty: Jasne, taky nepotrebuju 20GB dat, nevycerpal jsem driv ani tech 10 ale vzhledem k tomu ze dnes je potreba na fotky vic a vic dat, beru to jako investici do budoucnosti. Navic kdyz dojedu k zakaznikovi na jednání a potřebuju se pripojit k internetu, nemusím somrovat heslo k wifi a navic pripojeni pres muj telefon beru jako daleko bezpecnejsi nez treba hotspoty někde na benzínce nebo v kfc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď má O2 akci pro O2 Famiy, pokud se přidáte k někomu do "rodiny" a neměli jste doposud O2, tak jsou celkem fajn tarify, já konkrétně chci 30Gb dat s neomezeným voláním a sms za 699 Kč vč. DPH. Jen mám problém, že mám do konce roku smlouvu s T-Mobile, což nevím jestli půjde začít čerpat tarif O2 od 1.1.2021

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...