Jump to content

Operatori CZ

Recommended Posts

V 12. 7. 2020 v 7:52, Frantik napsal:

Ja si jen dovolím poznamenat, ze mam pocit, ze rada z vas tlačí na velkou porci dat - nesmyslně velkou - a to vám prodrazuje ty tarify. Na co 10GB nebo 20GB dat proboha 🙂 Nebo neomezeně. Wi-Fi doma, v práci, ve fitku, v obchodech, ve vsech oblíbených hospodách, hotspoty, Wifree, apod. Ja ať se snažím, jak se snažím, tak vic jak 2GB proste měsíčně neutavim. A pak mate bez problému všude tarif pod 3 kila. Chapu, kazdej to ma jinak, ale........ 🙂

Sorry za trochu OT, ale už jsem si myslel, že snad nejsem normální (nejspíš teda nejsem, když to tak čtu, ale aspoň nejsem sám) :-)) Mně stačil tarif se 700MB. Jak píšeš, všude Wi-Fi, apod. Teď asi před měsícem mi končila smlouva (T-Mobile), smlouvy už prej nejsou... Chtěl jsem to prodloužit s tím, že bych platil nula nula prd, když nepotřebuju víc dat (povídám mu: "Vždyť se podívejte, že ty data nepotřebuju..."). Prdlajs, data cpou všem... A řekl bych, že nejvíc z těch 700 mi vzala navigace v autě, měl jsem jich měsíčně spotřebovanejch průměrně kolem 200MB. Kdybych jich výjimečně potřeboval víc, mohl jsem si je jednorázově třeba přikoupit, fakt jsem s tím neměl problém.

Pak teda mám ještě SIMku v GNSS aparatuře na geodetický měření, ta ale spotřebuje taky nula nula prd, řádově pár set MB měsíčně, podle náročnosti měření, takže tam platim balíček k předplacený kartě Vodafone (tuším 99,- měsíčně). Mohl bych jí připojovat přes telefon, což mám jako záložní připojení, ale je to takový neelegantní.

• Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak stále čekám na zavolání z retenčního. Včera mě měl vypršet můj stávající tarif. Měl se aktivovat tarif, kterej mi nabídli (já ho neodsouhlasil) a nic. Stále normálně běží můj tarif, co jsem měl....

před 16 minutami, Gustaf napsal:

Mě stačí bohatě těch 5gb. Teď mám 4,5 a málokdy to vycerpam....

5GB a zbytek neomezeně mi nabídli u VF rok a půl zpátky za 490Kč, kdybych byl hádavej, asi by to šlo i líp. Takhle jsem poděkoval a za asi dvě minuty bylo hotovo...

před 2 hodinami, villain83 napsal:

5GB a zbytek neomezeně mi nabídli u VF rok a půl zpátky za 490Kč, kdybych byl hádavej, asi by to šlo i líp. Takhle jsem poděkoval a za asi dvě minuty bylo hotovo...

takže v podstatě stejný....on ten tarif M stojí asi 700kč nebo kolik...a já jako dlouholetej věrňas mám 30 procent slevu....ještě jsem zkusil napsat, ať něco vymyslí...jinak se asi budu muset smířit s tímto

Sak se to resilo vyse.. u VF vcelku davaji neomezeny +4GB za 400 Kc.. mne ho nabidli, ale nakonec jsem zustal u O2 na neomezenem +5GB za 430 Kc

...respektive manzelka, ja mam firemni cislo.. a co si budem povidat, ani neomezeny a ani ty GB nevyuzije, ale aby se citila docenena, tak jsem "musel" :-o).. takze me stejne dostali, platim, vic nez potrebuju :-o)

Teď jsem to řešil u T-Mobile, sice jsem věkově pod 26 tak mám povolené studentské tarify ale třeba to někomu pomůže. Skončila mi smlouva u Tmo, 10GB dat + neomezene volani a sms za 499. Zkouknul jsem kdo co nabizi a Vodafone nabizi 15GB dat, social pass, datovou simku a neomezene volani a sms za 499. Tak jsem volal na infolinku že chci přejít případně jestli mi jsou schopni nabídnout něco podobného. Nechal jsem si poslat OKU kód a přepojili mě na retenční. A tam hned na první dobrou nabídli 20Gb dat a pak neomezeně zpomalenou rychlostí + neomezené volání a sms. To vše za 536 kč. Asi by to šlo ještě levněji. Jinak tohle mi více méně nabízeli na klasické infolince za skoro 800

Ad honba za daty: Jasne, taky nepotrebuju 20GB dat, nevycerpal jsem driv ani tech 10 ale vzhledem k tomu ze dnes je potreba na fotky vic a vic dat, beru to jako investici do budoucnosti. Navic kdyz dojedu k zakaznikovi na jednání a potřebuju se pripojit k internetu, nemusím somrovat heslo k wifi a navic pripojeni pres muj telefon beru jako daleko bezpecnejsi nez treba hotspoty někde na benzínce nebo v kfc

Teď má O2 akci pro O2 Famiy, pokud se přidáte k někomu do "rodiny" a neměli jste doposud O2, tak jsou celkem fajn tarify, já konkrétně chci 30Gb dat s neomezeným voláním a sms za 699 Kč vč. DPH. Jen mám problém, že mám do konce roku smlouvu s T-Mobile, což nevím jestli půjde začít čerpat tarif O2 od 1.1.2021