Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, moco napsal:

Teď má O2 akci pro O2 Famiy, pokud se přidáte k někomu do "rodiny" a neměli jste doposud O2, tak jsou celkem fajn tarify, já konkrétně chci 30Gb dat s neomezeným voláním a sms za 699 Kč vč. DPH. Jen mám problém, že mám do konce roku smlouvu s T-Mobile, což nevím jestli půjde začít čerpat tarif O2 od 1.1.2021

O2 mě tak trošku se.e poslední dobou. 

Neomezené volání není až tak neomezeně jak by se mohlo zdát (třeba tzv. modrá linka pojišťovny je placená), moje chyba neoveřuji si každé číslo na které volám.

Ale 2x účtování plateb a poslední perlička je když přišla sms z českého čísla, nějaký odkaz, sms hned smazána a na účtu 4x 99,- korun za "digitální obsah". Aniž bych cokoli potvrdil, odeslal, otevřel. Reklamace? O2 tvrdí že je to služba 3.strany a mám si to reklamovat tam. Tou třetí stranou je společnost v rakousku. Pecka.

Dnes telefon z čísla +42014790 - říkám si kuva to je nějaký krátký, co to zase je za kulišárnu? Paní že je z O2, chce se mnou řešit reklamaci a ať jí nadiktuju osobní údaje pro ověření. Povídám, hele, volate Vy mě, žádný údaje nebudou. Ok, já s Vámi chci řešit reklamaci. Říkám, dobře, kterou, mám tam asi 4.

No, to já tady detail nevidím.

Nevím, položil jsem to.

Takový dost debilní operátor. No a taky mi volali z Vodafone s tím že mají výhodnější nabídku a pověděli mi kolik mám čísel, jaký dalšj služby a tarify a kolik za to platím . . .  GDPR platí jen někde koukám a u O2 to asi nebude :D

Upraveno uživatelem Tom4
typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Budu doma řešit komplet telefony. Stáj se mi smrskne o 1ks, takže aktuálně budou  3 čísla.

Chci, samozřejmě maximum dat, a nějaké to volání a zprávy, treba hodinu volání a 100 zpráv / měsíc.

To vše 3x,  z toho jeden student a 2  už normální lidi 😀

Co kde můžu očekávat za nabídku a kam se můžu dostat?

Je realita třeba... 1500,- komplet?

Neřeším internet, televizi...

Znalci poradí?

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdycky mi to přišlo trochu blaznive mit v telefonu jen kvuli tarifum dve simky a hopla doslo na me a uz to testuju.. nakonec jsem vzal tu akci datamanie 100 GB internetu... Vubec to nepotrebuju, ale proste mi to nedalo.. :-)

 

simka 1 neomezene volání (z prace)

simka 2 maxi data (soukrome)

 

Snad to telefon pobere a nikde me to nebude rozčilovat.. uz ted ty zdvojene ikonky LTE v hornim radku ikon na me tak divne mrkaji... :-)

 

Klasicke telefonní hovory bezi spis na 4g nebo na 3g? Kterou preferenci spise nechat zapnutou na te prvni telefonni simce?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, právě mi vypršela smlova u T-mob, je někde aktuálně slušná nabídka na levnej tarif? Ideálně neomezený volání a sms, mobilní data nechci a nebudu využívat. Internet chci u stejného operátora VDSL doma. Klidně zůstanu u T-mob, nebo přejdu jinam, je mi to jedno.. Případně neveřejně do SZ, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2020 v 10:05, Americkej napsal:

Ahoj, právě mi vypršela smlova u T-mob, je někde aktuálně slušná nabídka na levnej tarif? Ideálně neomezený volání a sms, mobilní data nechci a nebudu využívat. Internet chci u stejného operátora VDSL doma. Klidně zůstanu u T-mob, nebo přejdu jinam, je mi to jedno.. Případně neveřejně do SZ, díky.

Bez dat se dostanete na dobrou cenu...jestli si u T-Mobile dlouho, tak uhadas slevu 40 procent na tarif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
V 21. 9. 2021 v 10:44, rendyG napsal:

Ahoj, nějaký typ na datový tarif? Končí mi studentský "jetovtobě" u Vodafounu..

Máte někdo zkušenosti s kaktusem? Teď mají zase akci.. jen nejsem moudrej z toho jak to u nich funguje :D

Ahoj, teď mě to taky dobíhá, na co jsi prosím tě přešel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Neumi nekdo sehnat vodafone basic s neomezenym netem 2Mb/s za cenu levnejsi nez tech 599? Mam u nich jeste jedno cislo, kde platim 500/mes. a net pod ne ted davat nechci. Nebo aspon aby ten tarif nebyl na 24 mesicu.

Proste shanim neomezeny tarif s netem za co nejnizsi cenu a nejak se nabidky z retenci nehrnou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše vypovědět, pak se pohrnou a když ne, tak prostě přejít jinam, kde dostaneš adekvátní nabídku. Nic to člověka nestojí, teda kromě pár minut času a přechod kamkoliv je dnes tak jednoduchý, že je to úplně jedno kde člověk je a nemá ani důvod někde zůstávat.

Mimochodem teda "neomezený" tarif, který je krutě omezený rychlostí (ty 2 mega budou hrozný), proč to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi ty cenikovky prijdou docela vysoke. Ty 2Mb zvazuji hlavne s ohledem na cenu, kterou bych rad drzel nizko. Je to fakt takovy rozdil oproti 10Mb, kdyz budu surfovat hlavne na mobilu? Jsem dost na hrane, ale jestli se to povede za levneji, budu teda mirit spis na 10Mb

Jen tak mimochodem, pres leto pred 2 roky prodavalo o2 kartu Datamanie, kde za 300 jde dobit 100gb, ktere vydrzi mesic. Kdyz se na to podivam zpetne, na data to je dobry deal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy to jde levněji, jen pro to musí člověk taky něco udělat. Osobně mi jakákoliv ceníková nabídka přijde naprosto tragická a nechápu, s čím jsou schopní přijít, jako by to mělo být něco extra, viz teď VF s těmi “zázračnými” 5G rádoby neomezenými tarify :D Čekal bych, že budou nabídky lepší a lepší, ale přijdou mi spíš horší.

Mám neomezený tarif už nějaký ten rok a tím neomezený myslím skutečně neomezený, rychlost běžně kolem 50 Mb, takže bez problémů použitelné pro hotspot atd., což je pak naprostá pohoda (nebýt homeoffice a nemuset věčně tahat spoustu pracovních dat, tak bych se snad i vykašlal na net doma) a platím méně, než chtějí za ten obyč 2 Mb výsměch. Ano rychlost 2 Mb a vlastně i těch 10 Mb, mi přijde jako výsměch, tuplem když to prezentují tak honosně a přitom to není krom toho nejvyššího vlastně ani skutečně neomezené a ceny totálně přepálené. Takže taková ta klasika, co bylo už před lety běžné, tak teď přeměníme na něco rádoby nového a opět tomu napálíme ceny.

Chápu, že třeba někdo nepotřebuje extra rychlost, to nerozmlouvám, útočím hlavně na tu prezentaci operátora, která je lživá. Už jen tím, že neomezené tarify, kdy neomezený je jediný a k tomu pak ty ceny, to je hnus, adekvátní by bylo vše děleno dvěmi a k tomu si odpustit ty bláboly o neomezenosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...