Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj,nevíte někdo,jestli pasuje koloběžka na klasický střešní nosič na kola?Když je rám jiný,tak nevím.Jde mi konkrétně o yedoo mezek disc a ještě budu kupovat větší,pravděpodobně něco od Kostky,nebo yedoo trexx s 26" kolem.Díky za odpovědi,nebo rady.Pavel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,nevíte někdo,jestli pasuje koloběžka na klasický střešní nosič na kola?Když je rám jiný,tak nevím.Jde mi konkrétně o yedoo mezek disc a ještě budu kupovat větší,pravděpodobně něco od Kostky,nebo yedoo trexx s 26" kolem.Díky za odpovědi,nebo rady.Pavel.

 

Kostku 20/20 do Thule držáku s ramenem a čelistí na uchopení rámu upnout šlo. U ostatních značek nevím... co se týká upnutí do nosiče přední vidlicí (se sundaným předním kolem), tak tam to kvůli nášlapu, nejde (když si člověk odmyslí přední kolo, tak je to jasně vidět, ale prvně mně to taky nedocvaklo :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak tak, ale tohle je limitka z 10ks edice :) , pokud vím, tak když jsem kupoval, tak byla jediná v Praze :) ... Mám ji trochu poladěnou oproti serii a jsem nadmíru spokojený, ale chtělo by to odpruženou vidličku ...

 

Na čem jezdíš Ty? Koukám do profilu na záliby, tak jsem usoudil, že jezdíš ... :)

 

Jinak fotka i s manželčinou NEW MODEL ....

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já budu Yedoovku prodávat,už mě nebaví jezdit na těžkém lešení... :-) Koupil jsem si Kostku tour,vytuněnou a předělanou na raketu z dílny Václava Pechra,který dělá vždy jen jednu jedinečnou kolobku a to podle přání zákaznika a to hezky ručně... Tak teď mě koloběh naprosto pohltil... :-)

post-30158-0-06353000-1395170641_thumb.jpeg

post-30158-0-01011200-1395170741_thumb.jpeg

post-30158-0-93256300-1395170788_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojó, když hodinky, tak limitka, když kolobrnda, tak taky limitka... :clap:

Mým hlavním strojem na dlouhý trasy je Mibo Express (20/20). Viz její foto o něco vejš v tomhle vlákně:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/20786-koloběžky/?p=1039784

 

Na městský popojížděčky pak mám právě skládací Mibo Master (16/12). A jo! Jezdím :) Čas sice poslední dobou moc nedovoluje, ale když už, tak min. 70 kiláků není problém - rozhodně nemůžu souhlasit s tvrzením, že se na kolobce nikam nedá dojet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já budu Yedoovku prodávat,už mě nebaví jezdit na těžkém lešení... :-) Koupil jsem si Kostku tour,vytuněnou a předělanou na raketu z dílny Václava Pechra,který dělá vždy jen jednu jedinečnou kolobku a to podle přání zákaznika a to hezky ručně... Tak teď mě koloběh naprosto pohltil... :-)

 

Áááá, další pohlcenej  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radik: jooo, Mibo jsem měl ve výběru zpočátku také, ale jsem na něj moc těžký (122kg) a prohýbalo se pod mnou, takže když člověk přejel nerovnost, tak to nepříjemně houpalo.

 

A co se týče toho dojezdu? :D - musím se smát, dá se s tím kamkoliv. Navíc dneska poprvé při průjezdu Prahou (i po Václaváku dolů) jsem se bavil, jak rychle to člověk zmákne. Zkoušel jsem to poprvé vyloženě v centru a super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesrovnával jsem hmotnosti, ale i to Mibo je ocel, která něco váží. To takovej Kickbike (konkrétně Race Max), to už je, co jsem si na veletrhu zkusil, citelně znát, že tam nějaký to kilo chybí :) Mimochodem kdo ještě neznáte priblizovadla.cz, doporučuju kouknout. Pokud někdo plánuje kolobku a myslí si, že je rozhodnutej, tak ho tyhle stránky možná vyvedou z omylu  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,ale Race Maxe využiješ pouze na silnici,na šotolině,nebo lesní cestě se nechytáš,páč má mooooc tenké kola...... :-) Jestli je někdo z Ostravska,tak doporučuji kouknout na stránky BO KOLOBKA a třeba mezi nás zavítá... :-)

post-30158-0-00767300-1395174320_thumb.jpeg

post-30158-0-65582700-1395174373_thumb.jpeg

post-30158-0-00508500-1395174425_thumb.jpeg

post-30158-0-10926400-1395174447_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle fórum prostě žeru :). Po přectení tématu jsem zjistil, že prostě nutně potřebuju kolobrndu na dojíždění do práce. Cetrum města, řekněme 4 km denně. Líbí se mi Mibo. Mám několik dotazů na zkušenější. Je lepši koupit do Prahy variantu 16/12 nebo 12/12? Jsou nějaké zádadní nevýhody skládací verze? Nutně skládat asi nepotřebuju, občas by se to šiklo. Má smysl koupit verzi TOP nebo stačí Classic? A kam jít v Praze na nákup? ;) Za každou radu budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prischera: do Prahy super. Já osobně Mibo ne, viz. výše - jsem na něj moc vysokej a podle mě i těžkej. Pokud nepotřebuješ vyloženě skládací, tak určitě buď Yedoo City nebo Kostku. Kostka je podle mě zbytečně drahá, ale proti gustu ...  Ale ať už se rozhodneš pro cokoliv, tak koloběžka má fakt své kouzlo a ještě u toho pálíš kalorie :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...