Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

Chlapi, co si myslet o tomhle?

http://www.micro-kolobezky.cz/micro-black.html

Docela si mi líbí, přijde mi hodně kvalitní, parádně vysoká řídítka.. Chtěl bych to na normální popojíždění vedle malých dětí na malých kolech, žádný závody nebo akrobacie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi, co si myslet o tomhle?

http://www.micro-kolobezky.cz/micro-black.html

Docela si mi líbí, přijde mi hodně kvalitní, parádně vysoká řídítka.. Chtěl bych to na normální popojíždění vedle malých dětí na malých kolech, žádný závody nebo akrobacie..

 

Jak jsem uvedl výše, my máme Micro White, což je totéž jen v bílé. Za mě: určitě nebrat! Přednostmi jsou skladnost a kola, která nepíchneš. Ale! Nejede to. Mizerná světlost, hlídáš každou spáru na chodníku abys neškrtl spodkem. Nepruží tj. bolí z ní nohy, a když si dáš nafukovací kolečka, sníží se světlost. Gripy jsou pěnové, takže mám pocit že se mi kolobka v rukou kynklá. Recenzi asi znáš, ale kdyby ne, pak zde. Zkus nějaké mibo nebo kostku a na micro zapomeneš...micro nám leží v krabici pod postelí a nemám důvod ho vyndavat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsme měli na víkend zapůjčený Hill (resp. 20'', který se dnes prodává jako Hill), najel jsem na něm dnes 30 km do Troje a Stromovky a nevím o tom, jede moc pěkně a dospěleji, větší kola proti City se jednoznačně lépe odvalují přes nerovnosti, vyšší postoj po čase nevadí, akorát tenhle kus má pěnové gripy a ty mi vadí - vaklají se v ruce.

Poprvé a hned s dítkem jsme jeli Nymburk - Poděbrady a zpět, nelze než doporučit.

Taky máme objednanou K-7, trochu jsem si vytůnil:), číslo objednávky 110, snad do měsíce bude. Dnes jsem viděl na Palmovce kluka na K-6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Na to moje ježdění mě tento typ vyhovuje a navíc sem nechtěl dávat 4tis. Pokud mě ježdění chytne určitě pořídím něco lepšího :-)

já teda nevim, tyhle čínský hračky...už jen ta geometrie rámu a poloha řídítek - nedovedu si představit, že bych na tomhle někam dojel..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nevim, tyhle čínský hračky...už jen ta geometrie rámu a poloha řídítek - nedovedu si představit, že bych na tomhle někam dojel..?

Worker je 100% čína a slouží velmi dobře... Kostka je drahej jako prase. Obecně v čechách vyráběný brndy jsou předražený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Worker je 100% čína a slouží velmi dobře... Kostka je drahej jako prase. Obecně v čechách vyráběný brndy jsou předražený.

no jó, ale už taky vypadá jako dopravní prostředek.

jinak ceny nelze srovnávat, je to maloseriová ruční výroba (aspoň mibo, k-bike).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...