Přejít na obsah

Corum? ..nebo radeji Omega?


JPB

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

dneska a vcera jsem si zkousel par peknych hodinek, zaujaly mne dvoje Omegy (vlastne troje jeste jedny hnedy, ale boty a paseky mam cerny, tak to asi nepujde) a jedny Corum. Znate nekdo corum, jak byste Corum srovnali s Omegou ? A ktery z nich co myslite?

Jak byste je seradili?

 

Diky

 

PS: jen pro info momentalne nosim cerny Daytony v oceli, ale nejak touzim po vetsich a na kozenym pasku nejlepe krokodyl:-)

 

 

post-1110-1261123231.jpg

post-1110-1261123239.jpg

post-1110-1261123248.jpg

post-1110-1261123257.jpg

post-1110-1261123264.jpg

post-1110-1261123273.jpg

post-1110-1261123279.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Se mi nelíbí žádné z nich.

 

Trochu bych přidal a šel třeba do Zenithů - novější model ve stříbrné nebo klasika v černé:

post-147-1261079011.jpg

post-147-1261079686.jpg

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi nelíbí žádné z nich.

 

Trochu bych přidal a šel třeba do Zenithů:

Jo pane, tak tyhle si mi libi taky, jen jsem se trochu bal te vodotesnosti 30m, abych je nekdy nezapomnel sundat a nesly do vody:-O

 

Jinak rikas..." trochu pridal"? paradox je, ze ty Omegy, pac tak maji druhy stopky, tak jsou kvuli tomu navic cudliku na levy strane o 100k drazsi:-( tzn cca 228k. To je cca jako ty Zenithy:-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Jo pane, tak tyhle si mi libi taky, jen jsem se trochu bal te vodotesnosti 30m, abych je nekdy nezapomnel sundat a nesly do vody:-O

 

Jinak rikas..." trochu pridal"? paradox je, ze ty Omegy, pac tak maji druhy stopky, tak jsou kvuli tomu navic cudliku na levy strane o 100k drazsi:-( tzn cca 228k. To je cca jako ty Zenithy:-)

Aha, to jsem nevěděl.

 

Stejně bys ty Zenithy pořídil v Americe kolem sedmi tisíc dolarů, to už by se vyplatilo si udělat výlet. :)

EDIT: Tak jsem je našel za 5 tisíc. :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super nápad, až budu línej fotky zmenšovat, tak to udělám taky tak.

 

......viz SZ.

 

Jinak...fotky jsou zpět,asi ne ve stejném pořadí,a to fakt peču.......

 

Vysvětlení pro ostatní...nováčkům poprvé fotky zmenším sám a pošlu jim upozornění. Potom mažu. JPB měl problém,který jsem tedy vyřešil sám,ale rozhodně z toho NEBUDE pravidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by som sa rozhodoval tak urcite OMEGA. Corum je relativne nova znacka cca necelych 40-50 rokov na trhu. Predpokladam, ze urcite maju vychytane vsetky muchy, ale tie ceny su v porovnani s Omegou podstatne vyssie. (aspon na Slovensku)

 

V pripade, ze by si sa predsa rozhodoval pre Corum tak odporucam pozriet radu Amdiral Cup. Romulus je trosku fadny.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...