redakce.chronomag Odesláno 14. března 2010 Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Toto vlákno slouží pro diskuzi ke článku na titulce "Tudor: S růží a štítem ve znaku". Pravidla v tomto vláknu jsou stejná jako všude jinde na Chronomagu - moderátoři budou mazat off-topic příspěvky. Za off-topic příspěvky se ovšem nepovažují hlášky typu "Jéje, zase PR" :-) Takže není potřeba se bát nějaké cenzůůůůry:-) Odkaz na článek: http://www.chronomag.cz/clanek/2010-03-14/...m-ve-znaku.html
Karlos Odesláno 14. března 2010 Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Fajn článek na nedělní odpoledne. A cituji: "Do nového tisíciletí však značka vstoupila s jasným cílem ? najít svoji vlastní tvář. Při pohledu na soudobou kolekci je možné konstatovat jediné ? cíl byl splněn." Podle mě cíl nebyl splněn. Cíl byl najít svoji tvář, ne jinou tvář. Tohle není jejich tvář a mně osobně se ani nezdá moc přitažlivá. Jen jiná. Neumím si takovýhle styl představit jako jejich trvalý imidž a myslím, že by měli hledat dál.
bandicoot Odesláno 14. března 2010 Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Že by se Tudor začal zajímat o CZ trh? V březnovým for menu - celostránková reklama na Tudor Grandtour Chrono - potěšila mě víc než obligátní reklamy na Béčka.
Skipi Odesláno 14. března 2010 Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Díky za fajn čtení. Hned jsem se mrkl na stránky Tudoru. Tušíte někdo cenu tohoto modelu?
redakce.chronomag Odesláno 14. března 2010 Autor Nahlásit Odesláno 14. března 2010 (upraveno) Že by se Tudor začal zajímat o CZ trh? V březnovým for menu - celostránková reklama na Tudor Grandtour Chrono - potěšila mě víc než obligátní reklamy na Béčka. Hodinářství Bechyně připravuje na březen - květen 2010 propagační kampaň právě na značku Tudor. Možná se něco objeví i v WatchIT Upraveno 14. března 2010 uživatelem redakce.chronomag
tombed Odesláno 14. března 2010 Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň, mám NOD 32, máte to někdo taky tak? jinak Tudor nepovažuju za B-brand Rolexu, ale za svébytnou značku se spoustou krásných modelů, kde bych si bez potíží vybral, nejspíše v řadách Hydronaut a Grandtour.
Adam99 Odesláno 14. března 2010 Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň. Mám AVAST a to samý.
redakce.chronomag Odesláno 14. března 2010 Autor Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň, mám NOD 32, máte to někdo taky tak? jinak Tudor nepovažuju za B-brand Rolexu, ale za svébytnou značku se spoustou krásných modelů, kde bych si bez potíží vybral, nejspíše v řadách Hydronaut a Grandtour. To samé - Avast 4.8 home edition
skalis Odesláno 14. března 2010 Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň, mám NOD 32, máte to někdo taky tak? To neni trojskej kun, ale regulerni virus a oni pred nim varujou. Je to totiz virus chronomagitidy, ale ve vasem pripade je to uz stejne jedno .
SOZ Odesláno 14. března 2010 Nahlásit Odesláno 14. března 2010 Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň, mám NOD 32, máte to někdo taky tak? jinak Tudor nepovažuju za B-brand Rolexu, ale za svébytnou značku se spoustou krásných modelů, kde bych si bez potíží vybral, nejspíše v řadách Hydronaut a Grandtour. Mám Norton a píše mi to, že došlo k pokusu o útok na počítač, který byl zablokován.
cigi Odesláno 16. března 2010 Nahlásit Odesláno 16. března 2010 Článek o tudorech bez fotky sněhové vločky je jaksi neúplný, prosím o doplnění.
cigi Odesláno 19. března 2010 Nahlásit Odesláno 19. března 2010 Když čtu to vlákno o nemožnosti mít rolex day date v češtině, což zkusit v souvislosti s tou reklamní kampaní tudory date day - mají 2 modely, classic a glamour - v češtině?
kuba Odesláno 28. března 2010 Nahlásit Odesláno 28. března 2010 Stejná zkušenost. Avast, pouze střední stupeň ochrany. Můj systém to dokonale zablokovalo a při restartu jsem již notebook nenahodil - poprvé jsem viděl modrou obrazovku smrti.
tombed Odesláno 28. března 2010 Nahlásit Odesláno 28. března 2010 tak včera už jsem se na stránky Bechyně dostal bez problémů.
safi Odesláno 28. března 2010 Nahlásit Odesláno 28. března 2010 tak včera už jsem se na stránky Bechyně dostal bez problémů. Potvrzuji.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se