Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Já to snad raději smažu, když si navíc uvědomím, že ty hodinky nebyly Festiny , ale Certiny, tak to fakt celý byl krok vedle.

Jaj, Certiny, tak to je v pohodě, ty tady tolik emocí nevyvolají  :lol2:

Každopádně vítej!  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v pohode. Jeste, ze ses nesral do Damaska, to uz bys byl mrtvej gonga :-)

Do Damaska? Nikdy! To by se mi nemohlo stát, protože Damasko jsou naprosto boží. Jejich technické vychytávky mě uvádějí do vytržení , zvlášť když vidím, že pouzdro je vyrobeno z oceli, která je tvrdší než ostří mého velice kvalitního japonského nože Al mar. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj všem,

 

rád bych se pomalu, ale jistě připojil do Vaší komunity. Jmenuji se Petr, je mi 22 let a živím se jako online markeťák. Hodinky mě chytly pořádněuž v dětství, kdy jsem u babičky natahoval dědovi kapesní PrimkyOmegy, což byl pro mne zážitek.

 

Do teď jsem nosil Casio Edifice Detomaso Firenze (ano bohužel). Jelikož mi po pár měsících Detomaso přestal fungovat, začal jsem se rozhlížet po nových a narazil na zdejší fórum a zjistil, že je to pořád ta nádhera, která to pro mne byla v dětství. Už jsem stihl vybrat nějaké kousky, které jsou ve stavu objednané a to Steinhart ocean Black (koníčkem jsem potápěč a potápky mě strašně na pohled baví - je mi jedno, že jsou podobné Rolbám, protože než jsem začal na tomto fóru pátrat, nevěděl jsem ani jak vypadají :-) ) na denní nošení a jako oblekovky se mi povedlo chytit Rodina Small Seconds.

 

Nadšení z hodinek jsem si před rokem nechal i vytetovat (tetování je jednou z mých dalších vášní).

 

1003688_10200325301559904_842346506_n.jp

 

Doufám, že v poklidu zapadnu do snad spořádané komunity :).

 

S pozdravem

Petr

www.linkedin.com/in/pvojtechovsky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jsem gerber. A jak tak pročítám fórum, narazil jsem i na tuto diskusi, kde jsem měl vlastně začít. No nic, nikdy není pozdě. A já a hodinky? Nějakou dobu mi trvalo, než jsem zjistil, že to jak se dívám lidem po rukách co na nich nosí, není zrovna obvyklé. Pak další chvilku trvalo, než mi došlo, že to není ani úchylka, tedy když jim je zrovna nehodlám stahovat. Ale vážně. Od mala se mi hodinky líbí a červené primky, co jsem dostal v první třídě na vánoce mám doma pořád a pořád jdou. Od té doby jsem vystřídal několik značek, tvarů i barev a měřeno zpětným pohledem, ne vždy to byla sláva. No, ale člověk se pořád učí. Pamatuju, když začala digitální éra, ano, měl jsem taky "povinné" se sedmi melodiemi :-) Pak začal svět válcovat quartz a ten se mi svou přesností zalíbil. Dlouhá léta jsem vlastnil jedny, co šly (a jdou) bezvadně. První "pořádné" hodinky jsem však koupil až s pomocí Chronomagu. Zase quartz, ale pro mě vyhovující. To už jsem na fórum jako nepřihlášený nějakou dobu chodil a nakonec se i zaregistroval. Bez mučení přiznávám, že se mi zde otevřely nevídané obzory (i finanční  :lol2: ) a i když pořád nevím, co se mi líbí, tedy přesněji, co se mi líbí víc, tak v jednom mám jasno. S hodinkami jsem nedávnou koupí neskončil, ale zjevně teprve začal. Nemám totiž ještě žádné automaty a přitom ve mně sílí pocit, že je to chyba... Věřím, že zde najdu dost členů ochotných poradit, jak bych tuto zapeklitou věc vyřešil... Všem předem díky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

jsem novým členem tohoto fóra a budu používat přezdívku Gladi.

Delší dobu jsem na ruce střídal digitály Tokyoflash Shinshoku LED a Kisai Rogue Touch LED.

Nyní zdobí mé levé zápěstí hodinky Steinhart Apollon Automatic.

V hledáčku mám několik dalších favoritů a nebude do další koupě trvat dlouho. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Moje přezdívka je papa a jsem zde již pár měsíců zaregistrován. Mám rád staré Prim a při hledání dalších informací jsem narazil na toto forum. Jsem začátečník, tudíž informace a znalosti nic moc. Ale také nejsem úplně propadlý hodinkám, abych je měl za každou cenu. Mám rád hodinky jako pěkný stroj a ten musí být také užitečný - snažím se tedy staré stroje zprovoznit  a používat.. Sám i moje rodina. Rád se nechám poučit a poradit o Primkách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, ve zkratce bych se rad uvedl. Na hodinkovou cestu me privedl bracha, je to hodne nakazliva zalezitost a rad bych zacal u nejakych levnejsich japoncu nebo svycaru. Dosud jsem vlastnil hodinky Wenger a byl jsem s nimi relativne spokojen, ale byly to baterkace a rad bych zkusil nejake automaty, protoze hodinky nosim denne, takze nejakou rezervu neresim. Zatim se budu snazit studovat, vyhledavat a snad jednou dospeju i do drazsich kousku, moje srdcova zalezitost je Zenith či Montblanc, hodne se mi libi i Breitling nebo IWC, ale to je jeste hodne daleko zatím to budu zkouset od piky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, používám nick Jimmy-Jimmy. Hodinky jsou pro mě překrásné stroječky. Na fórum mě nasměroval kamarád z Bratislavy a zdejší člen. Nejprve jsem pouze pročítal diskuze a koukal na fotky. Začínal jsem s quartz ale po nakažení místním chronobundsem jsem zakoupil Seiko skx009 (pepsi) a jsem dočasně uspokojen :clap: . Pak následoval nákup tahu super Oyster, modré gumy aby to ladilo, nato strap, také v modro-červené. Dále mám doma jedny prim sport Igen, po dědovi Poljoty a otloukány Timex expedition bombo na hrubou práci.

 

post-36434-0-84846400-1409507611_thumb.jpg

post-36434-0-30173100-1409507622_thumb.jpg

post-36434-0-13253000-1409507627_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

musím říct, že vás tady všechny nesnáším, protože než jsem narazil na tohle fórum, tak mi stačily hodinky za pár stovek. Od té doby co to tu pročítám jsem si pořídil Certiny DS podium Automatic (konkrétně model C633.7129.42.66 - díky GSIA79), čekám až dorazí Geckota K1 stříbrné od Honza.manta, na celnici dorazily oranžové Monstra a z Ameriky se ženou Citizen AT8011-55E. K dražším kouskům se časem asi taky bohužel dostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

musím říct, že vás tady všechny nesnáším, protože než jsem narazil na tohle fórum, tak mi stačily hodinky za pár stovek. Od té doby co to tu pročítám jsem si pořídil Certiny DS podium Automatic (konkrétně model C633.7129.42.66 - díky GSIA79), čekám až dorazí Geckota K1 stříbrné od Honza.manta, na celnici dorazily oranžové Monstra a z Ameriky se ženou Citizen AT8011-55E. K dražším kouskům se časem asi taky bohužel dostanu.

 

Hezké á :D entrée - vítej do klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

musím říct, že vás tady všechny nesnáším, protože než jsem narazil na tohle fórum, tak mi stačily hodinky za pár stovek. Od té doby co to tu pročítám jsem si pořídil Certiny DS podium Automatic (konkrétně model C633.7129.42.66 - díky GSIA79), čekám až dorazí Geckota K1 stříbrné od Honza.manta, na celnici dorazily oranžové Monstra a z Ameriky se ženou Citizen AT8011-55E. K dražším kouskům se časem asi taky bohužel dostanu.

No, vzal jsi to za správný konec, tak ať Ti tikají :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, používám nick Jimmy-Jimmy. Hodinky jsou pro mě překrásné stroječky. Na fórum mě nasměroval kamarád z Bratislavy a zdejší člen. Nejprve jsem pouze pročítal diskuze a koukal na fotky. Začínal jsem s quartz ale po nakažení místním chronobundsem jsem zakoupil Seiko skx009 (pepsi) a jsem dočasně uspokojen :clap: . Pak následoval nákup tahu super Oyster, modré gumy aby to ladilo, nato strap, také v modro-červené. Dále mám doma jedny prim sport Igen, po dědovi Poljoty a otloukány Timex expedition bombo na hrubou práci.

 

attachicon.gifPepsi.jpg

attachicon.gifSeiko.jpg

attachicon.gifSKX009.jpg

Dobra volba, vitej na foru! Az budes mit roupy a budes chtit neco dalsiho, jineho, neprodavej je. Stejne bys je za par mesicu kupoval znova. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

musím říct, že vás tady všechny nesnáším, protože než jsem narazil na tohle fórum, tak mi stačily hodinky za pár stovek. Od té doby co to tu pročítám jsem si pořídil Certiny DS podium Automatic (konkrétně model C633.7129.42.66 - díky GSIA79), čekám až dorazí Geckota K1 stříbrné od Honza.manta, na celnici dorazily oranžové Monstra a z Ameriky se ženou Citizen AT8011-55E. K dražším kouskům se časem asi taky bohužel dostanu.

Vitej. Pekne ses do toho obul :-))). Jen tak dal. Dalsi magor mezi nami :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

už dlouhou dobu se zajímám o hodínky, vždy mě zajímaly švýcary a hlavně Festina. No po čtení na vašem foru jsem celkem vystřízlivěl. Já začínal kdysi na hodinkách camel trophy, samo už ani nevím kde a jak je kupoval a určo to byli nějaké repliky. Pak jsem měl casia, ale ty celkově nějak zkratovali což mě sklamalo, čekal jsem od nich víc.Teď mám jakési Twins, které mi donesl brácha.Jako začátečník asi půjdu do nějakých Seiko v automatu a ještě mě zaujali Prim sport v automatu, prostě něco kolo 5ti tisíc. Dříve jsem koukal i po Timexech, ale tady jsem o nich nic nenašel, tak ani nevím jaký je na tuto značku názor. Jinak díky za vaše názory, pěkně jste mi tu tevřeli oči, mějte se a tikání zdar. :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...