Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

Dekuju za pochvalu ;) je stejne stara jako ja

 

M3 ano sou to dobove Brabus Monoblock II

 

Jak rekl jeden majitel Mamuta Cupe co tez mel tato kola "kazdej pasak v 90 ty kola chtel" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jagman:  :punk:  Tri roky shanet je docela drsny, ale zkus sehnat tyhle sroubovany:

 

post-5784-0-83365200-1455217885_thumb.jpg

 

Videl jsem je jednou na prodej v J za 750.000,- jenu... :crying_anim02:

 

Mamuti kupe na monoblokach jsem vloni potkal na Zlicine, modrej vnitrek, nevypadalo zrovna vhodny na zachranu pro budouci generace... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Sroubovany prosim nemluv tenkrat jsem je videl poprve na Sbazaru za 25tis v 18ce obute nekoupil jsem a dodnes mam spatne spani :( ale klasiku mam stejne nejradej

 

Mamut cupe: Filip je trochu megaloman do toho auta bylo investovano cca 1mil komplet udelano vse proste vse nove a original trochu upraven motor a podvozek ...... Dnes vypada jinak a je top! jezdil s nim denne vcete boku na sosnove a pak bokem do autobusu a tramvaje a taaak :D

Upraveno uživatelem Jagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jagman: Se prestan bat a jdi do toho, driv nez tech par zbejvajicich pojizdnejch zmizi na vychode... na 500 neni nic zaludnyho, je to jen o penezich a koupit se na to da vsechno.... 600 je krome penez bohuzel i o know-how, ktery tu moc neni a narozdil od dilu se koupit neda... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M3 tvoje sedma me moc bavi az na spatnej motor je skvela hlavne stav ja furt koukam po W140 500 ale neak se ho bojim :D

Tak ono já ji mám na denní ježdění , pro radost mám jinej motor s jiným výkonem a jinou váhou  ;) a na pohodu ty 3litry a 193 koníků stačí. No mamuta bych se bál i já :-) taky pořád pošilhávám po nějakém pohodlném a přitom rychlém rodinném korábu a pořád mi rozum říká ne a srdce zase kreténe proč to ještě nemáš  :D jedná se o tuto krásku....ten uřvaný motor mě prostě fascinuje....

post-7459-0-36577400-1455294932_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...