Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

To je to jak jsi s nim draftoval o strom? :-)

 

Jj, to je vono.

CEGY, deje se neco? Takovy auta se mejou jen kdyz to chces prodat:)

Mas to pekny!

Zatím neprodávám, ale bylo to už půl roku od poslední koupačky. A když se drápe dcera do sedačky, tak je vždycky jak prase..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CEGY na ty naše silnice je to to jediné použitelné a když to nepůjde po silnici, tak je vlastně úplně jedno kudy to vezmeš, spravit se dá všechno kladivem, prostě samá pozitiva, takže za mě náhodou super. Jen do té Prahy je to docela maso :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CEGY na ty naše silnice je to to jediné použitelné a když to nepůjde po silnici, tak je vlastně úplně jedno kudy to vezmeš, spravit se dá všechno kladivem, prostě samá pozitiva, takže za mě náhodou super. Jen do té Prahy je to docela maso :)

Tož já už mám skoro spraveno, koupil jsem komplet dveře i se zrcátkem za 2300 Kč. Já vím, je to drahé..Holt amerika, no. A maso to není, do Prahy akorát. Jenom se trochu blbě parkuje v centru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož já už mám skoro spraveno, koupil jsem komplet dveře i se zrcátkem za 2300 Kč. Já vím, je to drahé..Holt amerika, no. A maso to není, do Prahy akorát. Jenom se trochu blbě parkuje v centru.

 

Tak pokud tam bude stát něco menšího, nižšího, tak bys mohl parkovat rovnou přes ne :D Ty jo za dvojku je to snová cena, to by mě na toho našeho Golfa nestálo ani jen pouho pouhé zrcátko, jen nevím co k tomu dodat, místo tvého holt Amerika - holt koncern? :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašný zážitek. Německý lidový vůz v biturbu 2.0 TDI, 4 Motion, DSG. To je vražedná kombinace. Jede to blbě, ještě hůř to řadí, a to dementní biturbo je furt slyšet. Díky bohu, že dnes se po dni a půl vrátí z pravidelného servisu můj oblíbený ne až zas tak lidový kočár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašný zážitek. Německý lidový vůz v biturbu 2.0 TDI, 4 Motion, DSG. To je vražedná kombinace. Jede to blbě, ještě hůř to řadí, a to dementní biturbo je furt slyšet. Díky bohu, že dnes se po dni a půl vrátí z pravidelného servisu můj oblíbený ne až zas tak lidový kočár.

Vidíš a národ si ty auta chválí. Měl jsi doufám kombajn? :-)))

Jestli ne tak chápu proč jsi tak zklamaný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pán z Auto Esa si dal před rozhovorem dobrý matroš.Jestli ho tedy autorizoval!

Řídící jednotka,geometrie, filtr pevných částic,také chiptuning a měření hodnot přes diagnostiku to vše za 30 minut a další nesmysly.

 

?http://tn.nova.cz/clanek/nova-pravidla-na-stk-co-vsechno-prinesly-novinky-z-ledna-2016.

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si nedáš pokoj... :lol2:  :lol2:  :lol2:

Ty máš taky kombajn tédéíčko ? Sorry!

On je Bertik lehce zmlsanej. Sem jezdil s Passatem B5 facelift, když jezdli v lepším případě národ v Škoda Octavia 1 a Felicia a to auto bylo parádní. Byla to tenkrát výbava Trendline s automatem asi tři roky mi pořádně sloužil.

 

Teď mi stačí obyčejná auta, protože když jedu dál než do HK jedu vlakem a nemohu si to vynachválit. Střídám Studenta a Leo a být takhle rychle autem v Olomouci nebo Ostravě prostě nejde. Navíc si po cestě i dost odpočinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prdlajs. Já se fakt královsky bavím, jak taháš tu debatu z vlákna do vlákna...někdy v minulým tejdnu jsem byl u začátku tý debaty o lidovým erku... :)

Ale pšouk.

O eRku jsem začal psát až včera a to opravdu jen kvůli KFL a jeho postoji k autům a jeho, jako by věkovému omezení.

R Golf je jinak bez diskusí výborné auto, jen jsem psal, že to tady vychvalované navíc v Combi by mi prste nedělalo radost.

Měl jsem dvě GTI a to auto na svoji dobu nemělo chybu a bylo velice hravé. R bude v coupé ještě lepší, to je bez debat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...