Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

já myslím že to do značné míry souvisí s tím že spousta čechů si myslí že sportovní jízda znamená že volant držím levačkou jako zkaženou jitrnici a pravou ruku je bezpodmínečně nutné mít neustále křečovitě sevřenou na šaltpáce protože co když budu jednou za čtvrt hodiny řadit, tak musím mít tu ruku narychtovanou.

 

To je ale kravina, tak možná jezdí Diesel v Rychle a zběsile :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zdravotních důvodů jsem musel vyměnit normální auto se sportovními sedadly za vyšší s křeslama do obýváku.

Moc jsem se toho bál, ale zatím po 2 měsících převládá absolutní nadšení.

GLE coupe 350D Night vision a hlavně konečně s Airmaticem.

post-2301-0-92629300-1512824456_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zdravotních důvodů jsem musel vyměnit normální auto se sportovními sedadly za vyšší s křeslama do obýváku.

Moc jsem se toho bál, ale zatím po 2 měsících převládá absolutní nadšení.

GLE coupe 350D Night vision a hlavně konečně s Airmaticem.

Snímek obrazovky 2017-12-09 v 13.56.16.jpg

Krásnej medvěd, šel by mě ke ksichtu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renegade má brzdy z kresleného filmu https://www.autickar.cz/clanek/jeep-renegade-se-pri-nouzovem-brzdeni-umi-stavet-na-predni-kola/

a odborníci se nemůžou shodnout jestli je to dobře nebo špatně. A samozřejmě je to převlečený Fiat 500X což někomu může vadit. Já si myslím že tenhle převlek tomu prospěl, 500X je divná bachratá věc a taky mi nepřijde úplně nejlepší nápad nazvat 500 něco co s pětistovkou nemá společného vůbec nic a s tou původní ani náznak myšlenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nova RS5

Ohledne automatu místo manualu... Rozumim tomu, ale uprimne, nejsem tak dobry sofer abych si vychutnal manual. Chtel jsem rychle auto na okrsky a mozna pocit, ze to umim :) Ti el.pomocnici mi to daji, ale je mi jasne, ze spousta skutecnych soferu nad tim ohrnou nos. Ale každý ma moznost si koupit co chce a jezdit s cim chce bez ohledu jake jsou nove trendy... ;-)

attachicon.gifrs5.JPG

Spousta tzv. "skutečných šofétů" nikdy nezkusila automat a tudíž neví o čem je řeč ... :-)  (a stydí se to přiznat ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro 15 roku jsem jezdil s manuálem na ruznych autech a nemyslim, ze bych byl spatny sofer... Ale na bezne jezdeni a dostat se z bodu A do B, je automat komfortnejsi. Zacinal jsem na DSG a ted mam třeba 8st tiptronic a nemam pocit, ze bych s tim byl na bezne silnici nejak pomalejsi. Je pravda, ze je tam cca 0,5-1s prodleva, nez to zabere, ale je to jen pocit ze se nic nedeje. Ono by se asi nic nedelo v manualu, jen by clovek ten cas vyplnil nejakou cinosti (podrazenim, meziplynem, razenim), takze na to slapu s předstihem a když tam prdnu sportovni rezim, tak to i lehce jede (mam 200kw q7).

Manual ma dle me smysl spis na okruhu kde standardne nebyvam a kde clovek muze vypnout ty elektronicke vychytávky a jezdit na max - ovšem s rizikem, ze bude motor trpet.

post-751-0-08437000-1512848316_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...