Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Laksajefajn: Oktu máš pěknou, i ty vejfuky jsou udělaný decentně. Tyhle kolečka bych chtěl na svojí...

 

Jinak s tím SUV co se řešilo na předchozích stranách...mamka kdoví proč SUV miluje. Další auto mělo být něco ve stylu SUV - a pak se táta dostal k novému VW CC a na předváděcí jízdě složil zálohu...leze se z toho uplně dementně i mě, natož jemu :D Holt vobčas člověk nemyslí hlavou ale srdíčkem :)

 

zhrado: Jasně, stejně jako když si vezmeš úvěr na rolády :) Podobná póza....a taky za ně necháš v servisu kalhoty, to je další paralela :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIGHTinGALE : Přece vůbec nejde o škodovku, ale o to, že jeden tvrdí, že je to originál a jiní že je to tuning (duplex). Obecně ať si každej jezdí v čem chce, mě naopak štve, kdy pár mých kamarádů muselo prodat ojeté BMW nebo Mercedes a koupit dražší Octávku, aby vydrželi se svým zakomplexovaným okolím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josef01: Ze stejného důvodu otec odmítal koupit cokoli lepšího než VW. O budgetu to nebylo.

 

Obecně se ale taky koukám na 18-20 letý kluky v trojkovym báwu dost negativně. Asi jako kluci ze starejch peugotů na mě v dvojkové oktě... :D

 

 

zhrado: No to pak jo. O tom asi není potřeba debatovat. Špatně jsem to pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked uz sme pri Octavii.. co hovorite na novu III generaciu?

konkretne s motorom 1,8 TSI

 

 

jak píšu tak s tímto motorem za 120 tisíc km zkušenosti dobré, ale servisák nadává jak špaček :) co se týká nadcházející generace tak jsem se zděsil, že bude vše v bloku motoru a samostatně nepůjde vyměnit nic :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při pohledu na detaily se nemůžu ubránit pocitu, že koukám na A4 (například světla).

Jestli ale škodovka nasadí podobnou cenovou politiku jako u rapidu, asi to moc velká výhra nebude...VW do toho jde tvrdě, golf je u nás v základu asi o 120k levnější jak v Německu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ta nová oktávka líbí, ale otázka je, co s cenou. Když si vemu, že je u nás Rapid dražší než stejně vybavenej (jenom rozumnej základ) Golf se stejnym motorem, jsem zvědav, kam nacpou oktávku. To už by musel bejt člověk velkej patriot a milovník kufru, aby oproti Golfu zaplatil třeba skoro kilo navíc.. Jinak viděl jsem ji na dálnici a je to prostě pěkný auto, kombík bude fakt dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale to nič nemení na tom ze to ojazdené bmw alebo mercedes je tak o 3 levely vyššie od tej kokty

 

Každému co jeho jest, já ojetinu se 150.000km na tachometru za zázrak fakt nepovažuju.A trojkový BMW či Céčkovej Mercedes už tuplem ne.

To bych radši novou Octavii RS.

Ale chápu, že ty to máš třeba jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIGHTinGALE : Přece vůbec nejde o škodovku, ale o to, že jeden tvrdí, že je to originál a jiní že je to tuning (duplex). Obecně ať si každej jezdí v čem chce, mě naopak štve, kdy pár mých kamarádů muselo prodat ojeté BMW nebo Mercedes a koupit dražší Octávku, aby vydrželi se svým zakomplexovaným okolím.

 

A nemůže to být třeba tuningovej díl, ale schválenej Škodovkou (tzn. originální příplatkové příslušenství)?

 

A ke druhé části tvého příspěvku - Josefe, bez urážky a při vší úctě k tobě, ale když si vzpomenu, jak sis loni či předloni vybíral ojetej Éčkovej Mercedes a psal jsi o tom, že k některým zákazníkům prostě musíš přijet v pořádném autě, tak mám pocit, že tyhle věci řešíš hlavně ty a tobě podobní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si vemu, že je u nás Rapid dražší než stejně vybavenej (jenom rozumnej základ) Golf se stejnym motorem...

 

Rapid 1,2 TSI (77kW) v Eleganci stojí 385.000 Kč.

Golf Comfortline se stejným motorem je o dost dražší, pokud se nepletu.

 

Rapid 1,2 TSI (63kW) v Active stojí 300.000 Kč.

Golf se stejným motorem stojí v základu taky o dost víc.

 

Můžeš mi sem, prosím, dát srovnání, kde je Golf levnější? To by mě fakt zajímalo. Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...