Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Si děláš srandičky, ale já o víkendu v Rokytnici poprvé v životě nandaval řetězy, a bojím se, že jsem přihlížející dost pobavil. Kola jsem teda trefil, ale moje původní představa, že se řetězy rozloží před kola a pak se na ne najede, se ukázala mylná. Následovalo polehávání ve sněhu a objímání pneumatik. Celou dobu jsem se soustředil, abych si o blatník neodřel hodinky, takže mé pozornosti dlouho unikalo, že botama a jedním kolenem rozmazávám všude kolem předku auta ve sněhu čerstvé psí lejno. Teprve když jsem se postavil, abych se pokochal úsp?šnou prací, zarazil mě smrad a změna barvy sněhu.... :D Aspoň víte, kde se berou ty zkazky o úplně pitomých Pražácích :)

no vidíš, kdybys jako uvědomělý chronomagor hodinky sundal, mohl jsi větší část mozkové kapacity zaměřit na to jak nebýt za ...pražáka :-) Jo ve sněhu se ukrývá mnoho překvapení, neuškodí trošku si přichystat prostor než se v tom začneš válet. Ono i klečet ve sněhu není zrovna výhra. Já jsem bordelář a tak jsem vždycky našel v autě nějaký hadr nebo starou igelitku pod koleno, taky kobereček z podlahy se dá vyndat.

A taky se vyplatí vzít hever a auto trošku přizvednout. To objímání pneumatik je pak výrazně pohodlnější a čistší práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si takhle kdysi řetězy aktivně pořídil hned ke svému prvnímu miláškovi, nasucho odzkoušel a seřídil na kole ze zimní sady - a i když mám všude kolem kopce a lesy, stejně jsem je za celou dobu nasadil jenom 2x. A na rozdíl od martara ode mě utíkaly kurvy teprve při páčení zámku z podběhu plnýho černejch sraček, protože bych těch celkových 10 km nejspíš projel i bez nich - takže šly z domu i s milovaným pekáčem. S vědomím že nebydlím na horské chajdě už bych se dneska na vláčení promrzlýho reznoucího železnýho bazmeku zvysoka vyprdl, pro strejčka příhodu si hodil do kufru maximálně "auto sock" a (podobně jako u "zahrádky" zaarchivované v garáži) doufal že je stejně nikdy nebudu potřebovat...

 

2hopa26: Co titulek, i článek s fotkou toho naindulonovanýho uzenáče jednomu připomene, že nejupřímnější radost je ta škodolibá...  :photo:

zlodej-prehravac-konecnik-indulona-2_gal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co - třeba mu kámoši z mokré čtvrti k vyhonění pustili instruktážní video "ruská punková dylina kupuje kuře" - a baby nemaje, chtěl před vánocema na vlastní díru zkusit něco hodnotnějšího. Pod sportivnym kosťjumem byl celkem opálenej - a z kriminálu vypěstovaná ochota nechat se od fízlů dokumentovat i při "cavity search" naznačuje na jakou kastu se cítí, i kdyby byl dole blond a v občance měl příjmení Čech...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

No co - třeba mu kámoši z mokré čtvrti k vyhonění pustili instruktážní video "ruská punková dylina kupuje kuře" - a baby nemaje, chtěl před vánocema na vlastní díru zkusit něco hodnotnějšího. Pod sportivnym kosťjumem byl celkem opálenej - a z kriminálu vypěstovaná ochota nechat se od fízlů dokumentovat i při "cavity search" naznačuje na jakou kastu se cítí, i kdyby byl dole blond a v občance měl příjmení Čech...  :whistling:

nějak tomu nerozumím .... co je to za IT autistickej výpotek? ..... měl by ses vobčas projít .... jakože delší procházka .... možná by ses vrátil do recovery stavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

A co takhle si místo citování udělat procházku na konec předchozí stránky? 

nebudu nikde listovat .... seš dlouhodobě negativní píčusoid ... víceméně nijak nevybočuješ  mezi místní smetánkou, ale si více expresivní :) .... takže vlastně nic .... jenom sem si chtěl  vodflusnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu nikde listovat .... seš dlouhodobě negativní p..usoid ... víceméně nijak nevybočuješ  mezi místní smetánkou, ale si více expresivní :) .... takže vlastně nic .... jenom sem si chtěl  vodflusnout

 

 

Zato ty to tady obohacuješ.

 

 

Nič nové u nešťastníka ypa.. 

 

Nebudu vás hoši dlouho poučovat, tohle vlákno se jmenuje humor, a ne dejte si do držky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...