Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Děkuji všem co mi to přejou.

Použiji to do připravované publikace o hodinkách Prim Diplomat, kterou snad během pár týdnů dokončím.

 

Velká gratulace a stavím se do fronty na zmíněnou publikaci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, tenhle se mi podařilo získat. Teda abych se neradoval předčasně, zatím jsem jen zaplatil a dostal potvrzení o odeslání pojištěného balíku. Jak sháním ten záručák věky, tak to byla úplná náhoda, že jsem skoušel na sbazar.cz hledat Primky. Obvykle je tam velké nic, ale teďka 'bum!', to co hledám :)

Každopádně až dorazí, naskenuju, dám na fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze toto zrovna je slozenina uz jsem to tu daval viz prispevek 345 ve vlakne PSII ale zase ma origo nerez pouzdro to uz bych radsi sel do renovace PSII-I za ty love :smile_anim:

 

no a jak poznáš, že to je složenina? :-) vydražilo se to celkem za ranec (podle mě) a byl o to zájem... na aukru je to asi občas celkem riziko co?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a jak poznáš, že to je složenina? :-) vydražilo se to celkem za ranec (podle mě) a byl o to zájem... na aukru je to asi občas celkem riziko co?

 

Bastl je to na 100%. Tenhle ciferník se do PS2 pouzdra nedával. Dával se do tohohle:

 

post-5320-058280900 1295204320.jpg

 

A tyhle ručky se podle mého nikdy nedělaly s luminiscencí.

 

Ale hodinky jsou hezké a nerez láká, taky jsem si přihodil, ale nepustilo mi to - byl jsem z laciného kraje.

 

Edit: pro srovnání - v pouzdru PS2 jsou o dost hezčí:

 

post-5320-061346500 1295204670.jpg

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ted se divam ze ty ho mas v odkazu od haslermerty, dej ho tam taky at vidime kdo ma nejstarsi. Ja jeste zkusim neco prohrabat a kdybych nasel od svych PSII-I a od brachovych Igenu tak bych byl stastnej jak vopice :eek: ale to bude na delsi lokty pac neni cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dojem, že bastlení začalo toho pána bavit.

 

Teď nabízí další bastl PSII http://aukro.cz/item1416644134_prim_sport_2_zluta_okrova_ciselne_indexy_cal_64.html#gallery

 

Tento číselník ve verzi žluté i zelené se ale dával do stejného pouzdra jako na fotce se zelenou verzí kterou přikládám, kal.64 souhlasí.

post-9970-076917400 1295206813.jpeg

post-9970-065295900 1295206932.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dojem, že bastlení začalo toho pána bavit.

 

Teď nabízí další bastl PSII http://aukro.cz/item...64.html#gallery

 

Tento číselník ve verzi žluté i zelené se ale dával do stejného pouzdra jako na fotce se zelenou verzí kterou přikládám, kal.64 souhlasí.

 

Nemohu si pomoct, ale pro mě je to /už poněkolikáté/ důkaz toho, že ať dáte do pouzdra "soudek" jakýkoli cifr, vždycky z toho vyjdou hodinky na úrovni. I když to není originál, stojí za to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dojem, že bastlení začalo toho pána bavit.

 

Teď nabízí další bastl PSII http://aukro.cz/item1416644134_prim_sport_2_zluta_okrova_ciselne_indexy_cal_64.html#gallery

 

Tento číselník ve verzi žluté i zelené se ale dával do stejného pouzdra jako na fotce se zelenou verzí kterou přikládám, kal.64 souhlasí.

 

Obojí se taky celkem nedávno v originál pouzdrech na aukru dražily - ...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...