Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Pánové je tady šance, Orlíky sviští od korunky !!! Tak to jsem sám zvědav, jaká že bude ta reálná cena

 

Nejsem si jistej, jestli to ještě funguje, ale byla na aukru možnost stanovit si spodní hraniční cenu dražby. V tom případě možná tu reálnou cenu nezjistíme.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistej, jestli to ještě funguje, ale byla na aukru možnost stanovit si spodní hraniční cenu dražby. V tom případě možná tu reálnou cenu nezjistíme.

 

To ano, ale ta se nastavuje před zveřejněním aukce, tato je od korunky a dá se ovlivnit samozřejmě případným nastrčeným kupujícím, ale s tím se moc nenadělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je jasné že to v případě ceny nižší než si majitel představuje bude nadstřelené spřízněnou duší ale jdu si taky rychle přihodit abych se zúčastnil mé první dražby orliku. :smile_anim:

 

Tak to pro začátek stačí :o

Upraveno uživatelem diver60
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je jasné že to v případě ceny nižší než si majitel představuje bude nadstřelené spřízněnou duší ale jdu si taky rychle přihodit abych se zúčastnil mé první dražby orliku. :smile_anim:

:gora:

Já už mám splníno - za příjemných 313,- kč byly málem moje. Byl to hezký pocit. :oneeyed02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, jak svoje predstavy o cene prezentoval prodavajici v minulosti, tedy "posilejte nabidky, ktere nebudou mensi nez 85.000", potom 85.000 a kup ted 130.000, je scenar s nastrcenym prihazovacem pravdepodobnejsi nez jisty...

 

...on pak stejne v posledni vterine prihodi Zeneko2 tak 300.000... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se zde o tom mluvilo mnohokrát. Reálná cena tohohle kusu neexistuje, pouze okamžitá. Dle mého je to tak okolo 50K. Necháme se překvapit.

 

 

 

No možná máš pravdu, ale bavíme o kousku, který není nikde jinde k podeji.

Snad si všichni pamatují co se dělo s pilotkami Longines Lindberg před 2 měsíci také na Aukro.

 

Viděl bych to nejspíš o 5 až10 kulí výš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš tento řemínek, tak ten se k PS2 v Eltonu skutečně používal a sice na přelomu 80-tých a 90-tých let. Paralelně s tím se však na PS2 dával i klasický dírkovaný.

 

Tento gumený remienok sa dal bežne kúpiť začiatkom 70-tych rokov, sám som si jeden taký kúpil a mám ho dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to z Nového Města n. Metují, mám dojem, že tato řada se jmenuje PRIM Cylinder 40 podívej se na web Eltonu a najdeš je tam

 

To prave neni Cylinder 40 ZDE

Ja vim o trech hodinkach od Olgoj Chorchoj +/- neco jeste pro Skoda Auto, ale tohle vidim prvne. :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je jasné že to v případě ceny nižší než si majitel představuje bude nadstřelené spřízněnou duší ale jdu si taky rychle přihodit abych se zúčastnil mé první dražby orliku. :smile_anim:

 

Taky jsem si přihodil, ale zdá se jasné, že zatím vedoucí m...6(0) je pojištění prodávajícího, tipuju strop 70. Kdo do toho půjde? Na 50 jsem to vzdal, dál znám lepší tikťaky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To prave neni Cylinder 40 ZDE

Ja vim o trech hodinkach od Olgoj Chorchoj +/- neco jeste pro Skoda Auto, ale tohle vidim prvne. :worried_anim:

 

Je to z Eltonu, dělal to Olgoj Chorchoj pro konkrétního zákazníka a to ČEZ, jinak je to, jak jinak, na elektriku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne teda prekvapuje, ze jeste zbyva 5 dni do konce a uz je to na 50.000. Urcite hraje roli psychologickej efekt pomalyho zvysovani ceny..."no chtel jsem dat maximalne 69, tak ale 72 je jenom o trosku vic, no vlastne 74, to jsou jenom dva litry, jejda prece to neprohraju o petikilo, tak radsi 76, atd atd atd'... z toho pohledu nechapu jakejkoli prihoz driv, nez v poslednich 2 vterinach aukce. No ale kazdy sveho stesti strujcem, pro prodejce a jeho sluhu dobry...

 

Mesic stary priklad z Ebay, hodinky Omega ze 70 let. Nejdriv pouze buy it now cena 1800$. Nikdo nekoupil, relistovano s vyvolavaci cenou 1300$ a buy it now 1800$. Na Ebay jde nastavit, ze s prvnim prihozem zmizi moznost buy it now, coz se take stalo, a vysledna cena se vysplhala na 2400$ (!!!)

Upraveno uživatelem Pirx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na to, že k nim majitel přišel jak slepej k houslím, tak i těch padesát už je hodně velký maso (pokud je teda prodává původní majitel). A jelikož už jde o několikátý pokus o prodej tohoto kousku, tak bude asi někde něco špatně. Zřejmě si je nakonec kamarád, kterej aukci vytahuje nahoru, nechce za tu konečkou cenu vzít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...