Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Asi jsem blbej ale nějak ani nevím kdo je odsud prodává. A na toho vlkouše jsem i měl dát u Ondry patent ;) Mám takovej divnej pocit, když je vidím.

 

No a co mi vadí v inzerci je hláška, že jsou v nejlepším stavu, v jakým Orlíky prodejce viděl. Neznám moc lidí, který původní Orlíky vůbec kdy viděli, natož víc kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem viděl Orlíky v mnohem lepším stavu :) ale účelu bylo dosaženo, všichni čekají jak to dopadne, magická hranice 70 tis. byla překonána, ted to je jenom o egu kupujících, kdo je prostě chce za každou cenu. Připravte si náboje, jdeme do finále :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Orlíky se mi taky líběj, ale neodolal jsem původnímu kalibru a hlavně, tyhle hodinky existují pouze dvoje v tomto provedení :)

 

Je pravda,že tyto novodobé Orlíky by se mi také líbily více s inhausem,teda se strojkem kalibr 68 a průhledem na něj.Ale to už jsem se zasnil asi moc :sleeping_03anim:

post-9327-018846800 1326234801.jpg

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do těchle bych ale šel, to je jiná :)

 

Mě na nich nějak chybí ta datumovka.Já na nich musím mít datum :smile_anim:

Já chápu,že se bavíme o investici,ale zkrátka se mi víc líbí ty s datumem,když už si můžu vybrat,no.Asi tak.Za bolševika byly jedny hodinky a pod pultem,dnes za peníze v Praze dům. :)

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta aukce je zajimava i tím, ze funguje jako psychologická studie. Když dam cenu Kup teď nikdo neví jak si stojí v návaznosti na trh. Jakmile se pustí od korunky trh si cenu najde, prihazovac (tedy najaty) pouze uměle stimuluje kupující, ale ti by cenu byli stejně ochotni dat. Je to jako v učebnici mikro ekonomie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dá někdo přes 100 tis. za Zenithy a Rolady, kterých se ve svete seženou mraky, proč by je nemohl dat za Orliky, kterých je fakt málo... Tady se fakt můžou sejít dva moviti zájemci a cena půjde přes kilo. Už tady par podobnych aukci s Primkama bylo i když v jiných řádech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že ve světě seženeš např. nové Zenith Defy za cca 110-130 tisíc a 100 tisíc je tedy dobrá cena a ty hodinky prodáš všude ve světě za podobnou cenu +/- 100. Podobně to bude s Rolex, každý rok roste jejich cena. Tyhle Prim prodáš pouze u nás, v jakémkoli obchodě ve světě, kde vykupují hodinky a kde bys chtěl i jenom 20 tisíc, tak tě s nimi vyhodí, to je ten rozdíl.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo zajimavý sledovat posledních 10 minut, kdy to lezlo po stovkách furt nahoru, v posledních dvou minutách se už ale nedělo vůbec nic. Podle mě budou opět brzy na prodej :smile_anim:.

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to teda čumím že to zeneko nepřebil... :sad01_anim: vždycky v primkách až na několik případů vedl :D

myslim že to je zmanipulovane ale to je jen muj nazor a uvidime kde se časem objevi, bez prislusenstvi a ve stavu v jakem jsou je to darda

ovsem dneska maji lidi penez jako s.acek a Kc nic neznamena

Upraveno uživatelem diver60
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že tyhle se tady jen tak neobjevi, to se spis objevi krabicka od kradenych... Bylo dost lidi ochotnych dat pres 60-70K a dva, co to vytahli pres 100K, to snizuje riziko nakupujiciho oproti cene Kup ted. Za par let muzou Orliky jit mnohem vys. Elton se stale zlepsuje a povedomi lidi o teto znacce roste a navic lidi hledaji zajimave investice, coz u takto raritnich kousku cenu potahne nahoru.

 

Tak jestli tohle neni jen hra, aby se pak znovu nabídly za 85, tak to čumim.

 

A pokud to tak je a bitva byla fér, tak to jsem rád, to znamená převis poptávky :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...