Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Mne teda prekvapuje, ze jeste zbyva 5 dni do konce a uz je to na 50.000. Urcite hraje roli psychologickej efekt pomalyho zvysovani ceny..."no chtel jsem dat maximalne 69, tak ale 72 je jenom o trosku vic, no vlastne 74, to jsou jenom dva litry, jejda prece to neprohraju o petikilo, tak radsi 76, atd atd atd'... z toho pohledu nechapu jakejkoli prihoz driv, nez v poslednich 2 vterinach aukce. No ale kazdy sveho stesti strujcem, pro prodejce a jeho sluhu dobry...

 

Mesic stary priklad z Ebay, hodinky Omega ze 70 let. Nejdriv pouze buy it now cena 1800$. Nikdo nekoupil, relistovano s vyvolavaci cenou 1300$ a buy it now 1800$. Na Ebay jde nastavit, ze s prvnim prihozem zmizi moznost buy it now, coz se take stalo, a vysledna cena se vysplhala na 2400$ (!!!)

 

Bavil jsem se s jedním slušným Aukro prodejcem. Ten mi říkal, že někteří si jím prodávané hodinky nikdy nekupí na "kup teď" ale jen v aukci i s tím, že možná zaplatí víc. Když se jich prý potom ptal, jestli jim to nevadí, tak odpověď byla, že jim jde i o ten adrenalin při aukci a to že je baví :smile_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil jsem se s jedním slušným Aukro prodejcem. Ten mi říkal, že někteří si jím prodávané hodinky nikdy nekupí na "kup teď" ale jen v aukci i s tím, že možná zaplatí víc. Když se jich prý potom ptal, jestli jim to nevadí, tak odpověď byla, že jim jde i o ten adrenalin při aukci a to že je baví :smile_anim: .

 

To sice muze byt pravda, ale na druhou stranu tezko asi nekdo verejne prizna, ze to proste prepiskl... to radsi zvoli spolecensky prijatelnou odpoved 'adrenalin' :thumbsup_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady máme další blaf leteckých bastlů. Už delší dobu sleduju prodejce "panhonzíček" .Jednak jsem se sám stal obětí jeho podvodu a tak bych rád varoval další potencionální účastníky jeho podvodů z našich řad.

 

Zde je prosím právě probíhající aukce na Aukru

 

post-15236-093147000 1325849594.jpg

 

A zde prosím aukce ,která skončila 14.12.2011 v dopoledních hodinách na ceně 1025 Kč.

 

post-15236-022047600 1325849886.jpg

 

Nevím kdo přihazoval,jestli on sám, nebo nějaký kupující,ale pokud byly ty bastly opravdu zakoupeny ,a prodány,tak panhonzíček je taková malá manufaktura na výrobu zmetků z dílů co zbyly při devastaci možná pěkných a funkčních hodinek.Pro mě je to podvodník a basta.Pozor na něho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil jsem se s jedním slušným Aukro prodejcem. Ten mi říkal, že někteří si jím prodávané hodinky nikdy nekupí na "kup teď" ale jen v aukci i s tím, že možná zaplatí víc. Když se jich prý potom ptal, jestli jim to nevadí, tak odpověď byla, že jim jde i o ten adrenalin při aukci a to že je baví :smile_anim: .

 

Téhož jsem si párkrát všiml u aukcí prodejce Antikwatch.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne teda prekvapuje, ze jeste zbyva 5 dni do konce a uz je to na 50.000. Urcite hraje roli psychologickej efekt pomalyho zvysovani ceny..."no chtel jsem dat maximalne 69, tak ale 72 je jenom o trosku vic, no vlastne 74, to jsou jenom dva litry, jejda prece to neprohraju o petikilo, tak radsi 76, atd atd atd'... z toho pohledu nechapu jakejkoli prihoz driv, nez v poslednich 2 vterinach aukce. No ale kazdy sveho stesti strujcem, pro prodejce a jeho sluhu dobry...

 

Podle mě všichni zkouší, na kolik to má prodejce "pojištěný", pokud teď někdo dá 70 tisíc, tak se může stát že bude první a nikdo už víc nedá a nebo, což bude pravděpodobnější, se nestane nic, protože ten první šmudla tam má 85 tisíc..... Když si vezmu, jak tady minulý rok koupili chlapci dvoje Orlíky v nádherném stavu se vším co k nim patří a pokud si dobře pamatuju každé do 50-ti tisíc :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady máme další blaf leteckých bastlů. Už delší dobu sleduju prodejce "panhonzíček" .Jednak jsem se sám stal obětí jeho podvodu a tak bych rád varoval další potencionální účastníky jeho podvodů z našich řad.

 

Zde je prosím právě probíhající aukce na Aukru

 

post-15236-093147000 1325849594.jpg

 

A zde prosím aukce ,která skončila 14.12.2011 v dopoledních hodinách na ceně 1025 Kč.

 

post-15236-022047600 1325849886.jpg

 

Nevím kdo přihazoval,jestli on sám, nebo nějaký kupující,ale pokud byly ty bastly opravdu zakoupeny ,a prodány,tak panhonzíček je taková malá manufaktura na výrobu zmetků z dílů co zbyly při devastaci možná pěkných a funkčních hodinek.Pro mě je to podvodník a basta.Pozor na něho.

 

Já ti nevím, povídala moje. Mně to jako podvod nepřipadá. Je to nefunkční bastl a jako takový ho taky prezentuje. Mně to připadá jako slušně popsaná nabídka - kupující ví, co draží.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě všichni zkouší, na kolik to má prodejce "pojištěný", pokud teď někdo dá 70 tisíc, tak se může stát že bude první a nikdo už víc nedá a nebo, což bude pravděpodobnější, se nestane nic, protože ten první šmudla tam má 85 tisíc..... Když si vezmu, jak tady minulý rok koupili chlapci dvoje Orlíky v nádherném stavu se vším co k nim patří a pokud si dobře pamatuju každé do 50-ti tisíc :)

 

 

Že by mi něco uniklo? Kde je to tady? Můžeš mi prosím poslat odkaz na prodej z minulého roku 2 Orlíků v nádherném stavu se vším co k nim patří do 50-ti tisíc :worried_anim: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to hledal a nějak jsem to nemohl najít, dokonce mám trochu podezření že se to smázlo. Byl to takový miniseriál o postupném odhalování koupených hodinek. Pamatuju si dobře, že byly v super stavu, jako nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rama

Už jsem to hledal a nějak jsem to nemohl najít, dokonce mám trochu podezření že se to smázlo. Byl to takový miniseriál o postupném odhalování koupených hodinek. Pamatuju si dobře, že byly v super stavu, jako nové.

 

Tady je asi to vlákno:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/35376-zajimava-krabicka/page__hl__orl%C3%ADk+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to hledal a nějak jsem to nemohl najít, dokonce mám trochu podezření že se to smázlo. Byl to takový miniseriál o postupném odhalování koupených hodinek. Pamatuju si dobře, že byly v super stavu, jako nové.

 

To správné původní vlákno bude určitě tady http://forum.chronom...C3%ADk+%2Bkamil . Vlákno je Kamilovo, hodinky Bertovo a opravdu nebyly do 50tis :P .

 

Kdyby jste někdo měl na prodej Orlíky v NOS stavu i s krabičkou, řemenem a dokumenty do 50tis., prosím o SZ a hned :D :D .

Upraveno uživatelem stanik73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je ono, ta cena myslím nebyla oficiálně nikde uvedena....

 

Ale byla,od accutrona .....Publikováno 18.leden.2011 - 10:43

 

bandicoot, na 18.leden.2011 - 10:24, řekl:

 

 

Někde tu padla cena 30k. Kdyby byly za 30, beru všechny

 

 

Accutron:

Pronásob to dvěma a budeš někde poblíž aktuální cenové hladiny. Pokud budou hodinky s origo papírama a krabičkou, tak bude nutné ještě něco přidat.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč, ale nemohu se zbavit pocitu, že ti ceny původních Orlíků prostě nejdou pod nos :P .

 

Mně TAKY NEEEEEEÉ!! Já bych je taky chtěl za mnohem míň - jen na chvilku, jen abych je stihnul koupit. :rolleyes: No a pak ať si už zase vylezou - nechci kazit ceny, to bych si nedovolil. :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně TAKY NEEEEEEÉ!! Já bych je taky chtěl za mnohem míň - jen na chvilku, jen abych je stihnul koupit. :rolleyes: No a pak ať si už zase vylezou - nechci kazit ceny, to bych si nedovolil. :angel:

 

Honzo - zapoměl jsi říct, že jsi slyšel, že jedna paní povídala, že někde slyšela, že je někdo koupil v pohodě za 30k :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...